0
zpět
 

diskuze k tématu: Alfa Romeo 159 Sportwagon Q4, 2,4 JTD - srdcem na čtvrtou

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 00:50, Alfa??
pekne,,,jen by by asi vadilo,ze s tim budu znat kazdyho mechanika Alfy krestnim jmenem a ze za 3 roky to budu tezko prodavat za
300....
Ne nadarmo se rika ze u Alfy ma clovek radost 3 krat:
1) kdyz ji koupi
2) kdyz se ji podari opravit
3) kdyz se ji podari prodat
P.S: nemam VW , ani jine TDI zazraky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 06:32, RE: Alfa??
anonym napsal:
pekne,,,jen by by asi vadilo,ze s tim budu znat kazdyho mechanika Alfy krestnim jmenem a ze za 3 roky to budu tezko prodavat za
300....
Ne nadarmo se rika ze u Alfy ma clovek radost 3 krat:
1) kdyz ji koupi
2) kdyz se ji podari opravit
3) kdyz se ji podari prodat
P.S: nemam VW , ani jine TDI zazraky
Taky nemáš mozek, troubo! Když nemáš VW, asi jezdíš tojoooooootou, viď. No hlavně, že jsi happy se svým jariskem...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 08:01, RE: Alfa??
anonym napsal:
Taky nemáš mozek, troubo! Když nemáš VW, asi jezdíš tojoooooootou, viď. No hlavně, že jsi happy se svým jariskem...
Prečo hneď troubo, lebo má názor? Nesúhlasím s ním, ale yaris nie je na smiech tak ako nie je na smiech ani tvoja embečka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 09:34, RE: Alfa??
anonym napsal:
Prečo hneď troubo, lebo má názor? Nesúhlasím s ním, ale yaris nie je na smiech tak ako nie je na smiech ani tvoja embečka.
Všecm anonymním diskutérům bych sem zakázal přístup
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 09:36, RE: Alfa??
anonym napsal:
pekne,,,jen by by asi vadilo,ze s tim budu znat kazdyho mechanika Alfy krestnim jmenem a ze za 3 roky to budu tezko prodavat za
300....
Ne nadarmo se rika ze u Alfy ma clovek radost 3 krat:
1) kdyz ji koupi
2) kdyz se ji podari opravit
3) kdyz se ji podari prodat
P.S: nemam VW , ani jine TDI zazraky
hrube... cuore sportivo! :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 12:12, krasavice
nadherna zenska :) ... co vic rict, i ta pece a starostlivost tomu bude odpovidat, takova krasavice se proste nenecha jen tak odbyvat ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 12:14, RE: Alfa??
anonym napsal:
Prečo hneď troubo, lebo má názor? Nesúhlasím s ním, ale yaris nie je na smiech tak ako nie je na smiech ani tvoja embečka.
Je to trouba, páč má předsudky. Yarise jsem nadhodil, anžto mi přišel první na mysl. Sám mám itala a jsem spokojen. A mechaniky v okolí neznám, přesto mi zatím auto jezdí. Tož tak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 12:29, RE: krasavice
jifi napsal:
nadherna zenska :) ... co vic rict, i ta pece a starostlivost tomu bude odpovidat, takova krasavice se proste nenecha jen tak odbyvat ...
kazda krasavice je ale draha a musi se do ni poradne vrazet:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 15:50, RE: Alfa??
anonym napsal:
Taky nemáš mozek, troubo! Když nemáš VW, asi jezdíš tojoooooootou, viď. No hlavně, že jsi happy se svým jariskem...
pojd mi rict troubo do oci ..... a vem se sebou plinky, budes je potrebovat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 17:15, RE: Alfa??
anonym napsal:
pojd mi rict troubo do oci ..... a vem se sebou plinky, budes je potrebovat
Kdepak alfa.Kdysi jsem si taky říkal,že do itala jít je čiré bláznovství a pak náhoda chtěla,že jsem jsem se svezl se 156.To auto mě tak uchvátilo jak jízdou,tak designem,že po přesednutí do octavie I (1.8 20V),kterou jsem tenkrát vlastnil,jsem zjistil,že mám pěknou plečku.Za 3 měsíce šla z domu a nastoupila alfa,tenkrát 2.0 T.S a dnes štafetu přebrala 2.5 V6.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 17:17, Chodíte sem diskutovat nebo si léčit mindráky??
Tak jsem byl na jednu stranu zvědav na konstruktivní příspěvky, ale.. no rozumní jedinci si názor jistě udělali.. Jinak Alfa 159 SW je také můj velký favorit, vídám ji denně cestou - NA METRO - do práce v černé barvě a v transu, když ji míjím, by mi byl možná i lhostejný dotaz Terezy Maxové na moje telefonní číslo (prosím nerozebírejte v případných reakcích, zda je Terka hezká či ne..:). Fakt šmrncovní slečinka, Alfy jsem vždycky platonicky miloval..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 18:15, To byla asi placená reklama, ne?
Nezlobte se, ale Vaše recenze mi připadá jako opsaná z nějakého reklamního letáčku Alfy...a taky asi ani nic jiného jsem se z ní nedozvěděl...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 18:57, RE: To byla asi placená reklama, ne?
MHr napsal:
Nezlobte se, ale Vaše recenze mi připadá jako opsaná z nějakého reklamního letáčku Alfy...a taky asi ani nic jiného jsem se z ní nedozvěděl...
Já nevím, kdo opisuje, ale stalo sem již několikkrát, že jsem tady něco četl a pak jsem totéž četl v nějakém časopisu a opačně. Jednou si to vystopuji, jen tak, abych věděl kdo opisuje. Ten časák byl myslím Test automobilů?!? Co je však nejsmutnější, že jsou to mnohdy obecné žvásty, které se ani nepotvrdily. Pokud by byl zájem, tak si dám tu práci a uvedu konkrétní příklady a citace. Stačí napsat!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 19:22, RE: To byla asi placená reklama, ne?
anonym napsal:
Já nevím, kdo opisuje, ale stalo sem již několikkrát, že jsem tady něco četl a pak jsem totéž četl v nějakém časopisu a opačně. Jednou si to vystopuji, jen tak, abych věděl kdo opisuje. Ten časák byl myslím Test automobilů?!? Co je však nejsmutnější, že jsou to mnohdy obecné žvásty, které se ani nepotvrdily. Pokud by byl zájem, tak si dám tu práci a uvedu konkrétní příklady a citace. Stačí napsat!
Na testu této Alfy jsem se podíleli pro větší objektivitu dva redaktoři (včetně mě) . A věřte, že celý text je vlastní produkt. Opisovat skutečně nemáme ve zvyku, natož z nějakého časopisu (texty kolegů z jiných redakcí díky nedostatku času nečtu). Mohl jste si všimnout, že se automobily nebojíme rázně kritizovat (vytýkat chyby) a čas od času mínusy pod testem převažují nad plusy.

Navíc TipCars.com jde vlastní cestou, od konkurenčních portálů zaměřených na automobily se razantně odlišuje.

A k poznámce placené reklamy se fakt nemá cenu vyjadřovat v době, kdy pomalu redakce platí za půjčení vozidel ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 19:25, RE: To byla asi placená reklama, ne?
anonym napsal:
Já nevím, kdo opisuje, ale stalo sem již několikkrát, že jsem tady něco četl a pak jsem totéž četl v nějakém časopisu a opačně. Jednou si to vystopuji, jen tak, abych věděl kdo opisuje. Ten časák byl myslím Test automobilů?!? Co je však nejsmutnější, že jsou to mnohdy obecné žvásty, které se ani nepotvrdily. Pokud by byl zájem, tak si dám tu práci a uvedu konkrétní příklady a citace. Stačí napsat!
Teď mě ještě napadá, že testy uveřejněné na TipCarsu časem vycházejí i jiných periodikách ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 19:38, RE: To byla asi placená reklama, ne?
Petr - TipCars.com napsal:
Teď mě ještě napadá, že testy uveřejněné na TipCarsu časem vycházejí i jiných periodikách ...
Když ty vole já fakt nevím, no. Já mám prostě bobky jít do tý Alfice,no. Auta to jsou jako pěkný, ale ta kvalita, nevím. Kámošův fotr měl 147¨mu 1,6TS a byl spokojenej jak sviň, ale pak zachráp v autě a docela ji rozštípal. Jenže ji měl novou a hovno najeto. Myslím, že Alfa není na nějaký velký nájezdy stavěná. Uvidím, jak se budou jevit dál, zatím asi ne. Ale jako v poho!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 20:04, RE: Alfa??
anonym napsal:
pojd mi rict troubo do oci ..... a vem se sebou plinky, budes je potrebovat
Pro tebe? No tak to sorry, ale vem si vlastní a přebal se sám... B-D A aby řeč nestála, kolik jsi toho jako najel s těmi italskými auty, které jsou podle tebe takové šmejdy? A ty mechaniky mi kdyžtak doporuč, třeba se jednou budou hodit. Ale jestli žádné neznáš a s italy jsi nejezdil, tak máš akorát hloupé kecy. A to jsi pak trouba, to se nezlob.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 22:15, Martin
Alfu 159 SW 2.4 JTD mám 3 měsíce a je to fakt něco neuvěřitelnýho. Předtím jsem měl dvě 156 se kterýma jsem byl docela spokojenej (230 a 200 tisíc km), ale tohle je kvalitativně o třídu výš. Přemejšlel jsem o koupi BMW a Audi, ale po svezení ve všech těchhle autech byla volba zase úplně jasná. Zatím jsem moc spokojenej (zatím cca 10.000 km). Ten pětiválec je opravdu skvělej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 22:19, Martin
jo a ještě něco, fakt príma jsou 3 roky nebo 120 tisíc km údržby a servisu zdarma (oleje, filtry, ... rozvoďák).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.11.2007 07:14, RE: Alfa??
anonym napsal:
pojd mi rict troubo do oci ..... a vem se sebou plinky, budes je potrebovat
jseš ale arogantní debil!!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.