0
zpět
 

diskuze k tématu: Defekt na silnici? Mnozí řidiči zbytečně riskují

kategorie zařazení tématu:
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Pátek 21.11.2014 16:15, Průzkum na prd
Věřte mi, že ti lidi co se v 50-ti spoléhají sami na sebe třeba u výměny kola, to stejné dokázali i ve svých 26-ti, a ti kterým je dnes 26 a volají asistenci, ji budou volat i ve svých 50-ti.
reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Pátek 21.11.2014 17:08, Výměna
Mě fascinuje, že mnoho mých vrstevníků (je mi 28) považuje výměnu kola za poměrně složitou akci a na výměnu letních za zimní si sami netroufají a vždy jedou do servisu. A to mají sady kompletních kol. Jako já neřeknu, já si taky nechám gumy nazout v servisu a vyvážit (poslední dobou si to takhle už nechávám posílat), ale co je moc, to je příliš.
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Pátek 21.11.2014 17:43, RE: Průzkum na prd
David V napsal:
Věřte mi, že ti lidi co se v 50-ti spoléhají sami na sebe třeba u výměny kola, to stejné dokázali i ve svých 26-ti, a ti kterým je dnes 26 a volají asistenci, ji budou volat i ve svých 50-ti.


Souhlas. Mladí jsou čím dál línější (speciálně na ruce). Nevěřím, že by to nezvládli.
reagovat
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Pátek 21.11.2014 23:16, asistenčka
pokud mám v rámci pojistku výměnu kola při defektu zdarma,tak nevidím důvod proč bych např.na dálnici měl šaškovat a riskovat život,když to může udělat asistenčka za mne a ještě bude ráda,že ji to pojištovna zacvaká ?
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Neděle 23.11.2014 15:50, RE: asistenčka
stréc od piva napsal:
pokud mám v rámci pojistku výměnu kola při defektu zdarma,tak nevidím důvod proč bych např.na dálnici měl šaškovat a riskovat život,když to může udělat asistenčka za mne a ještě bude ráda,že ji to pojištovna zacvaká ?


Jasně, ať to smete servisáka, a ne mě . Klidně si na něj hoďku dvě počkám, ne ? Naposledy, když jsem na dálnici prorazil na dodávce pneu, tak jsem (v šeru a za sněhových přeháněk) moc nepřemýšlel, a pod warningama dojel bezpečnou rychlostí cca 2 km na nejbližší pumpu. Guma v háji, to dá rozum, ale nakonec se to ukázalo jako správný. V běhounu zapíchlej makadam cca 8 cm, což by stejně nikdo nespravil, a navíc jsem při snaze povolit kolo ohnul a nakonec zlomil originální klíč. Ne, že bych byl takovej Herkules, ale byl jak z alobalu... Tak jsem v šopu koupil kříž, vyměnil kolo a pokračoval dál...
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.