0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Accord 2.4 i-VTEC sedan

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 06:52, Kolik to ma koni?
Nejak jsem to nikde nevycetl,preci jen by tu mohla byt tabulka technickych parametru!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 07:12, RE: Kolik to ma koni?
Zigi napsal:
Nejak jsem to nikde nevycetl,preci jen by tu mohla byt tabulka technickych parametru!
Všechny technické údaje jsou uvedeny pod článkem v technickém popisu. Jinak tento Accord měl 190 koní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 07:43, RE: Kolik to ma koni?
Petr - TipCars.com napsal:
Všechny technické údaje jsou uvedeny pod článkem v technickém popisu. Jinak tento Accord měl 190 koní.
Jsem asi slepej.Dekuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 08:05, RE: Kolik to ma koni?
Zigi napsal:
Jsem asi slepej.Dekuji
nz, hned pod fotogalerií
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 08:20, RE: Kolik to ma koni?
Petr - TipCars.com napsal:
nz, hned pod fotogalerií
Jo jo,ja to uz nasel))
Dobre zacina novej pracovni tyden....jdu si asi uvarit kafe
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 10:16, Dostatek místa
S tím dostatkem místa bych byl opatrnější - hlavně na zadních sedadlech je v accordu tradičně málo místa.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 12:56, RE: Dostatek místa
Riccardo napsal:
S tím dostatkem místa bych byl opatrnější - hlavně na zadních sedadlech je v accordu tradičně málo místa.
Rozhodně místa je na zadních sedadel více než v předchozí (kulatější) generaci, kde se i průměrně vysoký člověk dotýkal hlavu stropu. Ve srovnání s ostatní japonskou konkurencí je místa dostatek. Uznávám, že pasažéři nad 182 cm mohou na zadních sedadlech trpět. To ano, ale je to problém většiny vozů ze země vycházejícího slunce a Accord mi ze srovnání vychází dobře.
Jinak interiér Vás obepíná, což může navozovat pocit stísněného prostoru. Po přesednutí ze sedmičkového BMW se mi Accord zdál malý. Na druhou stranu více utulný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 13:11, RE: Dostatek místa
Petr - TipCars.com napsal:
Rozhodně místa je na zadních sedadel více než v předchozí (kulatější) generaci, kde se i průměrně vysoký člověk dotýkal hlavu stropu. Ve srovnání s ostatní japonskou konkurencí je místa dostatek. Uznávám, že pasažéři nad 182 cm mohou na zadních sedadlech trpět. To ano, ale je to problém většiny vozů ze země vycházejícího slunce a Accord mi ze srovnání vychází dobře.
Jinak interiér Vás obepíná, což může navozovat pocit stísněného prostoru. Po přesednutí ze sedmičkového BMW se mi Accord zdál malý...
No Sedmicka od bawa je trosku jina kategorie
Mrknete treba na rozvor,to jsou rozdili jako HROM!)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 16:13, RE: Dostatek místa
Zigi napsal:
No Sedmicka od bawa je trosku jina kategorie
Mrknete treba na rozvor,to jsou rozdili jako HROM!)
No právě. Pokud přesednete třeba z Getze do Accordu budete ohromeni prostorem. Pokud přesednete ze "sedmičky" jako já do Accordu, bude se konat opak .-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 18:58, spotřeba
to myslí pan pisatel vážně? že je to napsáno docela ok budiž ale co je to za plác, že spotřeba je do 9 litrů? snad od 9 ne?! já jsem tímhle accordem jezdil rok a nestěžoval si, ale 2,4i bere mezi absolutně nejnižšími 8l přes běžných 10,5 a svižných 14l klidně 25l! motory honda umí to ano ale že by motor byl kdovíjak pružný tak to ne-je to klasická honda-táhne normálně a až ve vysokých letí. běžná spotřeba je jinde fakt nevím kde pan pisatel vzal max 9...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 19:11, RE: Dostatek místa
Petr - TipCars.com napsal:
No právě. Pokud přesednete třeba z Getze do Accordu budete ohromeni prostorem. Pokud přesednete ze "sedmičky" jako já do Accordu, bude se konat opak .-)
Je to auto na píču, jedině opel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 20:02, Opel
Zigi má pravdu, ne auto na piču, ale na kokot a nejlepší je opel. Ty auta miluju.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 06:49, RE: spotřeba
pavel napsal:
to myslí pan pisatel vážně? že je to napsáno docela ok budiž ale co je to za plác, že spotřeba je do 9 litrů? snad od 9 ne?! já jsem tímhle accordem jezdil rok a nestěžoval si, ale 2,4i bere mezi absolutně nejnižšími 8l přes běžných 10,5 a svižných 14l klidně 25l! motory honda umí to ano ale že by motor byl kdovíjak pružný tak to ne-je to klasická honda-táhne normálně a až ve vysokých letí. běžná spotřeba je jinde fakt nevím kde pan pisatel vzal max 9...
Tento Accord jsme samozřejmě podrobili i testu spotřeby, který zanedlouho vyjde. Jen prozradím, že naměřené hodnoty spotřeby mě nadmíru překvapily.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 07:18, RE: spotřeba
pavel napsal:
to myslí pan pisatel vážně? že je to napsáno docela ok budiž ale co je to za plác, že spotřeba je do 9 litrů? snad od 9 ne?! já jsem tímhle accordem jezdil rok a nestěžoval si, ale 2,4i bere mezi absolutně nejnižšími 8l přes běžných 10,5 a svižných 14l klidně 25l! motory honda umí to ano ale že by motor byl kdovíjak pružný tak to ne-je to klasická honda-táhne normálně a až ve vysokých letí. běžná spotřeba je jinde fakt nevím kde pan pisatel vzal max 9...
Hele,najdi si jinej nick,ja jsem zigi,ok?Neminim pod svym nickem cist takove kokotiny!
Accord je hezky,ostre hrany se mi libi!
Sam mam ale Opel)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 16:02, RE: spotřeba
zigi napsal:
Hele,najdi si jinej nick,ja jsem zigi,ok?Neminim pod svym nickem cist takove kokotiny!
Accord je hezky,ostre hrany se mi libi!
Sam mam ale Opel)
Hele,najdi si jinej nick,ja jsem zigi,ok?Neminim pod svzm nickem cist takove kokotiny! Accord je šunt, kulate hrany se mi libi ! Sam mam ale velamos"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 18:14, RE: spotřeba
zigi napsal:
Hele,najdi si jinej nick,ja jsem zigi,ok?Neminim pod svzm nickem cist takove kokotiny! Accord je šunt, kulate hrany se mi libi ! Sam mam ale velamos"
deti sa hrajú na internete.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 21:45,
A kolega z sk. se učí nasazovat si primerák ve své primeře.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.09.2007 14:48, RE: spotřeba
pavel napsal:
to myslí pan pisatel vážně? že je to napsáno docela ok budiž ale co je to za plác, že spotřeba je do 9 litrů? snad od 9 ne?! já jsem tímhle accordem jezdil rok a nestěžoval si, ale 2,4i bere mezi absolutně nejnižšími 8l přes běžných 10,5 a svižných 14l klidně 25l! motory honda umí to ano ale že by motor byl kdovíjak pružný tak to ne-je to klasická honda-táhne normálně a až ve vysokých letí. běžná spotřeba je jinde fakt nevím kde pan pisatel vzal max 9...
jezdím s ním pouze ve městě a spotřeba je 10l rovných. to je slušné na to, že buď popojíždím v zácpě nebo jedu 130 po mkadu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.12.2007 17:17, RE: Opel
Pola napsal:
Zigi má pravdu, ne auto na piču, ale na kokot a nejlepší je opel. Ty auta miluju.
jo neexistuje lepší auto ve vesmíru než opel fakt jedine opel . Mám Astru a je neustále posraná jezdím s autem do práce každej den 100km zato kámoš má hnusnýho huyndaje accenta a nesere se mu vůbec nic neříkám že je to dobrý auto alle opla fakt ne
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.