0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Civic 1.8i: Zcivilizovaný kosmonaut

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.10.2012 08:39, fotky
nemůžu si pomoct, ale Civic 9G vypadá na fotkách špatně, hodně špatně. Ve skutenčnosti je to mnohem lepší. Zvlášť v takové nezajímavé barvě jako je tady ve 3D.
Jinak test je pěkný a objektivní, dobrá práce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.10.2012 09:23, Nic nového
Možná by se měla Honda věnovat jen motocyklům,doby,kdy uměli dělat auta jako accord,jsou dávno pryč.Měli jsme v rodině CRV II a největší radostí bylo,když tenhle líný,uchlastaný,tvrdý a nepohodlný křáp skončil v bazaru.Japonský automobil vždy a s radostí,ale ne Hondu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.10.2012 10:53, RE: Nic nového
Artemio2 napsal:
Možná by se měla Honda věnovat jen motocyklům,doby,kdy uměli dělat auta jako accord,jsou dávno pryč.Měli jsme v rodině CRV II a největší radostí bylo,když tenhle líný,uchlastaný,tvrdý a nepohodlný křáp skončil v bazaru.Japonský automobil vždy a s radostí,ale ne Hondu.
Myslíš místo Hondy třeba věčně korodující Mazdu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.10.2012 14:46, RE: Nic nového
A4 napsal:
Myslíš místo Hondy třeba věčně korodující Mazdu?
Jak jsem psal jinde. Pošlu sem asi detailní fotky své 10 roků staré M6 z roku 2002. Ta už totiž dle různých článků a diskuzí tady měla být dávno shnilá komplet
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.10.2012 15:19, RE: Nic nového
Petr S napsal:
Jak jsem psal jinde. Pošlu sem asi detailní fotky své 10 roků staré M6 z roku 2002. Ta už totiž dle různých článků a diskuzí tady měla být dávno shnilá komplet
Víš co se říká: "výjimka potvrzuje pravidlo"...
Nedávno jsem viděl na ulici Mazdu 5 (kdy se začala vyrábět, 2005 nebo tak nějak, ne?), a zadní lemy, ty snad už nebyly ani zrezlý, ale nahnilý jak hruška.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.10.2012 22:36, RE: Nic nového
A4 napsal:
Víš co se říká: "výjimka potvrzuje pravidlo"...
Nedávno jsem viděl na ulici Mazdu 5 (kdy se začala vyrábět, 2005 nebo tak nějak, ne?), a zadní lemy, ty snad už nebyly ani zrezlý, ale nahnilý jak hruška.
No je to přesně jak říkáš: "výjimka potvrzuje pravidlo"...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.10.2012 16:36, RE: fotky
Tomi napsal:
nemůžu si pomoct, ale Civic 9G vypadá na fotkách špatně, hodně špatně. Ve skutenčnosti je to mnohem lepší. Zvlášť v takové nezajímavé barvě jako je tady ve 3D.
Jinak test je pěkný a objektivní, dobrá práce.
Ve skutečnost vypadá moc dobře.Potkal jsem ho v bílé na 17 tkach a byla radost ho sledovat v akci.9g je důstojný nástupce,co se designu týče,zbytek ukáže čas.Jinak co se testu týče,tak jakožto majitel 8g této motorizace nemohu souhlasit hlavně s autorovým přirovnáním zvuku motoru předešlé 1.8.Přirovnat ho k vysavači ETA či dokonce hyundai 1.6 GDI...to chce hodně odvahy.Autor by si měl dát preventivně facku,aby se příště vyvyroval takové trapné ironie!Další výtka z praxe,že se dozadu vejdou s bídou 3 cestující???Pokud nemají 120 kg každý tak nevidím problém,možná pokud by měli na výšku více než 185 cm,pak by mohli mít menší problém v oblasti hlavy.Vzadu je víc místa než ve kterém koli sedanu střední třídy!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.10.2012 16:47, RE: Nic nového
Artemio2 napsal:
Možná by se měla Honda věnovat jen motocyklům,doby,kdy uměli dělat auta jako accord,jsou dávno pryč.Měli jsme v rodině CRV II a největší radostí bylo,když tenhle líný,uchlastaný,tvrdý a nepohodlný křáp skončil v bazaru.Japonský automobil vždy a s radostí,ale ne Hondu.
artemio 2: věř že H jsou dobrá auta a tahle tvá negativní zkušenost s touto automobilkou je ojedinělá. Znám mnoho lidí,co přesedlali z jiné značky nebo jsou skalními příznivci a nedají na svou H dopustit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 07.10.2012 17:29, RE: Nic nového
V-tec napsal:
artemio 2: věř že H jsou dobrá auta a tahle tvá negativní zkušenost s touto automobilkou je ojedinělá. Znám mnoho lidí,co přesedlali z jiné značky nebo jsou skalními příznivci a nedají na svou H dopustit.
já jsem také jeden skalní příznivec H,už pomalu deset let,a nedám dopustit na tyhle japončíky.....THE POWER OF DREAMS.......se svojí 1.8 jezdíme za 5,9 l/100 km,bomba motor,věřte mi......neměnila bych......
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.