0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Clio Grandtour - Fabii Combi po krku

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.08.2009 07:04, Kdyby jen Méganu
Jestliže Clio Grandtour povyrostlo na délku o 217 m, tak to se celkovou délkou nebezpečně přiblížilo i Pendolinu
Možná jste chtěl také napsat "toho si nemohl NEvšimnout Peugeot..." (i když kdoví, třeba mohou být francouzským výrobcům libůstky českých zákazníků ukradené)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.08.2009 09:23, RE: Kdyby jen Méganu
Kýchal napsal:
Jestliže Clio Grandtour povyrostlo na délku o 217 m, tak to se celkovou délkou nebezpečně přiblížilo i Pendolinu
Možná jste chtěl také napsat "toho si nemohl NEvšimnout Peugeot..." (i když kdoví, třeba mohou být francouzským výrobcům libůstky českých zákazníků ukradené)
Díky.

Myslím, že i to Pendolino bude za chvíli krátké .-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.08.2009 10:05, Délka
"Prodloužené Clio Grandtour povyrostlo od krátké verze o 217 m na délku." Tyjo, kam se na to hrabe Boeing nebo Airbus. Ale ten motor je teda dost slabej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.08.2009 10:22, RE: Délka
engy napsal:
"Prodloužené Clio Grandtour povyrostlo od krátké verze o 217 m na délku." Tyjo, kam se na to hrabe Boeing nebo Airbus. Ale ten motor je teda dost slabej.
Holt povyrostlo trochu víc .-) se v továrně sekli jako já 2x po sobě. To "m" prostě stále utíká ... dík
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.08.2009 11:12, max rychlost
Jste si jisty ze ten 105k motor jede 200kmh?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.08.2009 20:26, RE: max rychlost
mikes napsal:
Jste si jisty ze ten 105k motor jede 200kmh?
Tím si buďte jistý, mám tento motor v meganu II grandtour. Jel jsem s ním v Německu 220 dle tacho / 205 dle navigace. Clio je navíc o dost lehčí proti meganu, proto má i lepší spotřebu než můj megan. Ten jezdí za 5,1-5,3 podle těžkosti mé nohy (ale vše s automatickou klimatizací).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.08.2009 11:29, Jsem spokojen
Vloni na podzim jsme si pořídili RENAULT CLIO III Grandtour, motor 1,2 55kW a mohu říct, že letos prošel náročnou zkouškou, kdy na tzv.Alpském kolečku byl námi náležitě otestován. Najeto 4.526 km vetšinou v hornatých terénech Rakouska, Itálie, Francie, Švýcarsko, průměrná spotřeba 6,3 l. Mohu mluvit o tomto autě jen v tom nejlepším a i když máme ten nejslabší motor, tak chování motoru a celého auta bez problémů. Zvýšená spotřeba si myslím je dána menším výkonem motoru v horském prostředí. Jediná připomínka je, že se musí počítat s menším výhledem přes zadní okno a kontrolovat couvání do prostoru i zpětnými zrcátky. Každý den jsem kontroloval náplně a můžu říct, že celkem už máme najeto kole 10.000 km, tak žádný úbytek se neprojevil. Celkově mohu tento typ jen chválit.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.