0
zpět
 

diskuze k tématu: Ojetá Fabia 1,4 MPI očima mechanika

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 00:10, Milan
Neni nad to mit na fabii 1.4Mpi na predni masce znak RS. NEchapu tu potrebu lidi delat z auta neco, co ve skutecnosti vubec neni. Nebo co tim sledujou. Asi se takovyho autickare budu muset jednou na to zeptat, az ho nekde potkam.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 00:34, RE: Milan
anonym napsal:
Neni nad to mit na fabii 1.4Mpi na predni masce znak RS. NEchapu tu potrebu lidi delat z auta neco, co ve skutecnosti vubec neni. Nebo co tim sledujou. Asi se takovyho autickare budu muset jednou na to zeptat, az ho nekde potkam.
Ale rodinu má hezkou,zvláště manželku nebo kdo to je,to se musí nechat.Takže toho stupidního znaku jsem si ani nevšiml.Ale jo,přejme mu to auto,já bych ho nechtěl ale to je každého věc.Motorismu zdar
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 05:37, RE: Milan
anonym napsal:
Ale rodinu má hezkou,zvláště manželku nebo kdo to je,to se musí nechat.Takže toho stupidního znaku jsem si ani nevšiml.Ale jo,přejme mu to auto,já bych ho nechtěl ale to je každého věc.Motorismu zdar
fotka z rodinného alba
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 06:00, TO SI SNA DĚLÁTE PRDEL
TAKOVOU UBOHOST ZVEŘEJNIT? TO PSAL PŘÍJMACÍ TECHNIK NEBO DĚCKO Z MATEŘSKÉ ŠKOLKY? LEPŠÍ RECENZI BY NAPSAL I MŮJ 12 BRÁCHA, KTERÝ SI SEM TAM PŘEČTĚ NĚJAKEJ ČASOPIS O AUTECH. TO JSME SE TOHO DOZVĚDĚLI.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 06:07, MASO!!
Těsnění pod hlavou se mění i s nádobkou chl. kapaliny? Předchozí majitel měnil ložisko, když mělo auto v době kdy ho prodal 22.500km??
Skutečně dobrý stroj...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 06:07, Tak to je něco
Hmm, pán se zařadil mezi ty tunery, co oblepují své šicí stroje znaky modelů, které jsou o řád výše - RS. Nicméně jeho vztah k autu charakterizuje už ta fotka s rodinkou, docela dobrá prdel, díky redakci)))Jinak se člověk dozvěděl velký kulový.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 07:15, To si z nás snad dělaj
Zkuste někomu z nás s poctivou toyotou něco začít blekotat, že máme preventivně měnit těsnění pod hlavou, navíc v cca 50-60.000 km???, ve 23.000 měnit ložiska, nebo že že u skoro novýho auta je normální, že odejde nějaký to čidlo. Dále se pán vůbec nezmiňuje o tom, že auto postrádá jakýkoliv výkon pro předjíždění na našich super silnicích a při tom žere víc jak min. 2 litr benzín z před 20ti lety. Jó já zapomněl, že ten motor je po očesání elektroniky starej přes 40 let.... A tohle že si koupí přijímací technik ???? Možná leda tak bývalý, protože jeho profesionalita je tak dobrá do prodejny matchboxu... Jinak přeji mnoho dalších šťastných kilometrů s tím žebřiňákem... navíc s rodinou hahahaha.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 07:25, RE: To si z nás snad dělaj
anonym napsal:
Zkuste někomu z nás s poctivou toyotou něco začít blekotat, že máme preventivně měnit těsnění pod hlavou, navíc v cca 50-60.000 km???, ve 23.000 měnit ložiska, nebo že že u skoro novýho auta je normální, že odejde nějaký to čidlo. Dále se pán vůbec nezmiňuje o tom, že auto postrádá jakýkoliv výkon pro předjíždění na našich super silnicích a při tom žere víc jak min. 2 litr benzín z před 20ti lety. Jó já zapomněl, že ten motor je po očesání elektroniky starej přes 40 let.... A tohle že si koupí p...
Já mám najeto 65tis. km s Toyotou Yaris a měnil jsem pouze olej a destičky :) a tesnění by se mělo měnit měnit asi ve 120ti. km :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 07:28, vzhled
Jak někdo může psát do kladů lepší vzhled než nová fábie, když je to pouze o vkusu. Jinak já jsem prodal fabii po 40.000 km a akorát mi jednou opravovali zadní odstřikovač (a to jsem chodil na pravidelné prohlídky)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 07:28, RE: To si z nás snad dělaj
anonym napsal:
Zkuste někomu z nás s poctivou toyotou něco začít blekotat, že máme preventivně měnit těsnění pod hlavou, navíc v cca 50-60.000 km???, ve 23.000 měnit ložiska, nebo že že u skoro novýho auta je normální, že odejde nějaký to čidlo. Dále se pán vůbec nezmiňuje o tom, že auto postrádá jakýkoliv výkon pro předjíždění na našich super silnicích a při tom žere víc jak min. 2 litr benzín z před 20ti lety. Jó já zapomněl, že ten motor je po očesání elektroniky starej přes 40 let.... A tohle že si koupí p...
Nezáviď mu faine rodinku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 07:32, RE: To si z nás snad dělaj
anonym napsal:
Nezáviď mu faine rodinku.
Nejde tak o rodinku, jako o jejich společnou přepravu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 07:50, to je úroven...
ještě jednu poháádkůů!!! To je zase úroven článku, do servisu, kde dělá pána technika tenhle ňouma bych auto dal s klidným svědomím, že mi to zk..ví ještě víc a za levné peníza ala SKODA.TipCars - jen tak dáál a více takovej článků, je sice pravda, že všeobecně diskuze se tady vždy zvrhnou v hádky o značky, ale takové bláboly, které fakt nemaj úroven - to z nás chcete dělat blbce nebo co? Vybírejte pečlivěji příspěvky, které zveřejníte, a ne takové pohádky!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 08:15, k22
Ta fabka vypadá jako MR 2004 nebo pozdější nebo je silně votúněná :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 08:19, Kristepane
Vážený TipCars-i, s hrůzou pozoruji čím dále zoufalejší úroveň příspěvků. Pánové Vaculíku, Dusile & spol., dělejte s tím něco nebo nám dejte odkaz na nějaké motoristické stránky s úrovní TipCars stránek cca před 1/2 rokem a dříve. Děkuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 08:23, Co dodat
Co dodat k tomuto vozu a motoru. Povinné ručení spadá do větší kategorie (1350-1850ccm) což je na 44 kW celkem drsné. Výkon motoru naprosto nedostačující pro Fabii (ani kamión se s tím nedá předjet) a spotřeba je hrůzná vůči výkonu. Myslím že pisatel tohto článku by neměl obohacovat svůj vůz doplňky, které vidíme na fotce, ale spíše by si měl do zadu nalepit nápis "JEDU CO MŮŽU".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 08:31, RE: To si z nás snad dělaj
anonym napsal:
Já mám najeto 65tis. km s Toyotou Yaris a měnil jsem pouze olej a destičky :) a tesnění by se mělo měnit měnit asi ve 120ti. km :)
Na normálním motoru se těsnění pod hlavou nemění. A rozhodně se nemění preventivně. Považuju to za hrubou závadu stejně jako třeba spotřebu oleje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 08:39, RE: TO SI SNA DĚLÁTE PRDEL
anonym napsal:
TAKOVOU UBOHOST ZVEŘEJNIT? TO PSAL PŘÍJMACÍ TECHNIK NEBO DĚCKO Z MATEŘSKÉ ŠKOLKY? LEPŠÍ RECENZI BY NAPSAL I MŮJ 12 BRÁCHA, KTERÝ SI SEM TAM PŘEČTĚ NĚJAKEJ ČASOPIS O AUTECH. TO JSME SE TOHO DOZVĚDĚLI.
Od tebe jsme se zase dozvěděli, že nevíš, jak vypnout CAPS LOCK.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 08:46, RE: Milan
anonym napsal:
fotka z rodinného alba
True Czech dream - bílé ponožky v pantoflích a fabia 1.4 alá RS.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 08:59, RE: Co dodat
anonym napsal:
Co dodat k tomuto vozu a motoru. Povinné ručení spadá do větší kategorie (1350-1850ccm) což je na 44 kW celkem drsné. Výkon motoru naprosto nedostačující pro Fabii (ani kamión se s tím nedá předjet) a spotřeba je hrůzná vůči výkonu. Myslím že pisatel tohto článku by neměl obohacovat svůj vůz doplňky, které vidíme na fotce, ale spíše by si měl do zadu nalepit nápis "JEDU CO MŮŽU".
Moc hezká recenze!!Jsme se toho hodně dozvěděli,jenom že motor pocházející z 50.let minulého století je opravdu super!!Pán je opravdu znalec,toto je jenom vizitka toho jací jsou servisní technici u dealera odborníci.Jinak je naprosto normální u Fábie,jako ložiska přední nápravy na výměnu po 50.tis km,také neustále svítící chybová kontrolka motoru,problémy s elektrickým pos.řízení, u HTP kde nejsou vodítka ventilů,se musí měnit celá hlava atd...,no prostě kvalita!!!Ale český člověk je pořás spokojený!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 09:00, Alex
..musím se přidat. Lehký optický tunning? neni špatný, ale dáváat si na masku RS znak a mít v autě motor o síle? 60 kw?, mě přijde na 40 letého pána lehce stupidní, ale proč ne....
reagovat
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.