0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Fabia 1.2 HTP 12V - tříválec v akci

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 02:11, krása
Nádherné auto asi začnu šetřit. Už sedm let jezdím ve Felicii a jsem maximálně spokojený. Nová Fábie je podle mého názoru jedno z nejatraktivnějších aut své třídy a kvalitou patří taky na špici a i ten motor je myslím povedený
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 08:07, Design, prostor
Předek Fábie mi příjde moc mohutný (vím je to daň za bezpečnost chodců). U většího Roomsteru je to lépe vyvážené.
Ještě dotaz na redaktora - jak jste došel k tomu, že Yaris má víc místa?
Větší variabilitu prostoru ano, ale více místa tam nevidím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 08:08, RE: krása
anonym napsal:
Nádherné auto asi začnu šetřit. Už sedm let jezdím ve Felicii a jsem maximálně spokojený. Nová Fábie je podle mého názoru jedno z nejatraktivnějších aut své třídy a kvalitou patří taky na špici a i ten motor je myslím povedený
Pro gustu žádnej..., ale považovat toto auto za atraktivní, to už je moc i na mě Ale co, na každý hrnec se poklička najde...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 08:58, RE: Design, prostor
anonym napsal:
Předek Fábie mi příjde moc mohutný (vím je to daň za bezpečnost chodců). U většího Roomsteru je to lépe vyvážené.
Ještě dotaz na redaktora - jak jste došel k tomu, že Yaris má víc místa?
Větší variabilitu prostoru ano, ale více místa tam nevidím.
Pokud porovnáme vnitřní prostor, tak zjistíme, že 5 dveřová verze Yarise je na tom téměř stejně ve všech sledovaných hodnotách vnitřního prostoru jako Fabia.
Yaris boduje podélným místem vzadu (více o 40 mm), poskytuje širší kabinu (o 20 mm vpředu a o 90 mm vzadu) a v neposlední řadě více místa pro zavazadlo po sklopení sedadel (o rovných 20 litrů). Fabia naopak boduje delšími sedáky (o 30 mm vpředu i vzadu) a vyšším prostorem nad sedáky (o 40 mm).
Subjektivně mi prostornější přišel právě Yaris (nejspíše díky širší kabině). Yarise jsem testoval 3dv i 5 dv provedení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 09:02, RE: krása
anonym napsal:
Pro gustu žádnej..., ale považovat toto auto za atraktivní, to už je moc i na mě Ale co, na každý hrnec se poklička najde...
zase to neni takova krize, co? Podvozek byt starej opet jeden z nejlepsich, z vlastni zkusenosti muzu rict jen to, ze ten motor neni v kabine vubec slyset!!!! Jinak hodne podobna fabii 1. generace - jizdne. Skvele rizeni a razeni, vyborna odezva od podvozku. Brzdy skvele, kdyz je auto nove, nebo alespon brzdy nove udelane. Staci najet cca 20.000km a brzdny vykon jde dolu....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 10:20, ach ta gramatika
Z jiného soudku: autor možná autům rozumí a marketingové bláboly ze Škoda Werke přepisuje odborně, ale je na štíru s českou gramatikou. Ach ta nešťastná shoda podmětu s přísudkem, ta většině redaktorů a mediálních psavců dává zabrat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 10:25, krása ?
Nevím co se komu může na tomto autu líbit - chladič jak z mercedesu , palubní deska naprostý otřes, chybí jakkákoliv elegance, ve srovnání např. s koncernovým seatem je design škodovek příšerný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 11:06, Martin
Fabii clasik 1,4 16V za 210.500,- bych bral :a rovnou 3 ks-))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 11:17, RE: ach ta gramatika
anonym napsal:
Z jiného soudku: autor možná autům rozumí a marketingové bláboly ze Škoda Werke přepisuje odborně, ale je na štíru s českou gramatikou. Ach ta nešťastná shoda podmětu s přísudkem, ta většině redaktorů a mediálních psavců dává zabrat.
jo jo packy se nezamlovali |, ale jinak super clanek o aute co jich bude za chvilku na kazdem parkovisti 99 ze sta
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 11:17, Divné...
Opravdu se to prodává jenom v Čechách? Viděl jsem to i v Olomouci, Přerově...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 11:46, RE: ach ta gramatika
anonym napsal:
jo jo packy se nezamlovali |, ale jinak super clanek o aute co jich bude za chvilku na kazdem parkovisti 99 ze sta
.a právě proto jsem utekl od koncernu a koupil novou corollu)))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 12:07, JP
Jsem zklamám, kde jsou davy nekritických obdivovatelů všeho českého z "Jungbunclau" ? Tak hoši, do toho
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 12:07, Cena???
Neřikám, že to neni povedený auto, ale ta cena za český auto! Nechápu proč je to nejprodávanější auto.... už jenom ta Fiesta 1,3 51kw klima, centrál+dálka, radio s cd, výhřev čelního skla cca 270.000,- / proti fabce ambiente za 296.000,- bez klima, radia s cd, dálce k centrálu. Už jenom proto bych se Škodu nikdy nekoupil, jak nechutně vyděláva na lidech kteří chtějí bejt věrný tradici. Já koupil v akci Focuse II 1,6 klima, cd, centrál+ovl., elektrcký okna atd za 365.000 a ta nádhera od škody stojí v 1,6 350.000 v ambiente a to je to auto jiný třídy... no děkuju nechci. A věřte, že sem Čech a chtěl sem Škodovku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 13:47, RE: ach ta gramatika
anonym napsal:
.a právě proto jsem utekl od koncernu a koupil novou corollu)))))
...aneb k megaautomobilce, ktera proda nejvic aut na svete. Kvalitativne sis mozna pomohl, ale jinak jsi krasne zabrednul do celosvetove sedi... :P
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 13:51, Bodování
Ve SM byla Fabia v testu jasně první, Toyota Yaris poslední 10. Ale nevím, nevím. Včera jsem byl v Brně na Autosalonu a kdybych měl náhodou 400 000, tak si Fabii asi nekoupím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 14:05, RE: Bodování
anonym napsal:
Ve SM byla Fabia v testu jasně první, Toyota Yaris poslední 10. Ale nevím, nevím. Včera jsem byl v Brně na Autosalonu a kdybych měl náhodou 400 000, tak si Fabii asi nekoupím.
Fabia není špatné auto. V jiné motorizaci bude zaručeně skvěle suplovat rodinný vůz ... Test v SM jsem podrobně nestudoval, neznám hodnotící kritéria atd. Každopádně pro mě Fabia s tříválcem první mety nedosahuje. Trpí hned několika nedostatky (viz test).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 14:23, RE: Bodování
Petr - TipCars.com napsal:
Fabia není špatné auto. V jiné motorizaci bude zaručeně skvěle suplovat rodinný vůz ... Test v SM jsem podrobně nestudoval, neznám hodnotící kritéria atd. Každopádně pro mě Fabia s tříválcem první mety nedosahuje. Trpí hned několika nedostatky (viz test).
auto bez kufru nemůže suplovat rodinný vůz, ale pokud by tam byl motor 1,8T, tak už bych přítelkyni přesvědčil
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 15:07, RE: Bodování
Petr - TipCars.com napsal:
Fabia není špatné auto. V jiné motorizaci bude zaručeně skvěle suplovat rodinný vůz ... Test v SM jsem podrobně nestudoval, neznám hodnotící kritéria atd. Každopádně pro mě Fabia s tříválcem první mety nedosahuje. Trpí hned několika nedostatky (viz test).
Pane redaktore, suplovat rodinný vůz? Já mám dvě děti, jedno skoro tříleté, druhé něco přes rok a věřte tomu, že do Fabie se opravdu neposkládáme. Hluboký kočárek bych musel rozebrat snad na jednotlivé komponenty, abych jej dostal do kufru. Teď je prcek na sporťáku - tříkolce a to už je na skládání lepší. Ta by se ale také nevešla do kufru, protože je úzký. To vše zkoušeno na tchánově Fabii I. Já ale potřebuju k tomu kočárku uložit do kufru ještě i šlapací tříkolku staršího syna, kterou musíme tahat všude sebou...
Zkrátka jako nejmenší auto mi vyhovuje nižší střední třída, kde je kufr o nějaký centimetry delší a přes deset centimetrů širší.
Fabia je konstruovaná hlavně jako druhé auto do rodiny, pro starší pár s odrostlými dětmi, atd.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 15:23, RE: Bodování
Petr - TipCars.com napsal:
Fabia není špatné auto. V jiné motorizaci bude zaručeně skvěle suplovat rodinný vůz ... Test v SM jsem podrobně nestudoval, neznám hodnotící kritéria atd. Každopádně pro mě Fabia s tříválcem první mety nedosahuje. Trpí hned několika nedostatky (viz test).
Rodinný vůz????? Pane redaktore ještě jedna taková pomatená hláška a veškerá image Vašich testů jde do pr...le. Fabia,kde základní cena s klimatizací a rozumným motorem stojí 400.000,-kč v dnešní době nemůže konkurovat. Škodovka přestala chápat český trh. Co auto to propadák.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2007 15:36, RE: Bodování
anonym napsal:
Rodinný vůz????? Pane redaktore ještě jedna taková pomatená hláška a veškerá image Vašich testů jde do pr...le. Fabia,kde základní cena s klimatizací a rozumným motorem stojí 400.000,-kč v dnešní době nemůže konkurovat. Škodovka přestala chápat český trh. Co auto to propadák.
Co to meleš ty pako.
Asi jsi ještě neslyšel o tabulkách prodejnosti.
Propadák máš možná ty v garáži.
Jestli ovšem nějakou máš..................................
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.