0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia 2.0 TDi a první dojmy majitele po šesti měsících

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
Paul
počet příspěvků773
datum registrace07.11.2008
Středa 31.07.2013 16:17, nízký podvozek
Není to škrtání způsobeno např. uvolněným krytem? Nebyl byste první ani poslední. S blbým kusem souhlasím, to pak může být past i zaručené terno. Ale osobně se snažím nejdřív vybrat co nejmenší zlo.
reagovat
Corlis
počet příspěvků135
datum registrace14.03.2007
Středa 31.07.2013 17:18, RE: nízký podvozek
Paul napsal:
Není to škrtání způsobeno např. uvolněným krytem? Nebyl byste první ani poslední. S blbým kusem souhlasím, to pak může být past i zaručené terno. Ale osobně se snažím nejdřív vybrat co nejmenší zlo.



na toto jsem vypozoroval jednu věc . U nás je zvýšený práh asfaltově, plotna je téměř více jak dva metry široká, je na ní přechod. A protože kouřím z balkonu a ze 4 patra mám výhled přímo na to, zjistil jsem, že oktávky si škrtají všechny na té světlé výšce něco bude...
reagovat
lukasparil
počet příspěvků2
datum registrace07.02.2013
Úterý 06.08.2013 08:28, Velikost Octavie
Jen nevím proč jsi hledal prostorné vozidlo a koupil jsi Octavii, snad nejužší vozidlo v na trhu v dané třídě.
reagovat
pilkar
počet příspěvků9
datum registrace14.04.2012
Úterý 06.08.2013 11:51, Velikost/spolehlivost
Máme celou flotilu služebních pasatů, některé jdou "z ruky do ruky", jiné mají přiděleny ředitelé divizí. u hodně z nich už se měnily celé motory (2.0TDi) nehledě na "majitele". Vysloveně záleželo na kusu, takže tady je fakt asi jenom faktor štěstí... U Golfů 1,9TDi ale nebyl problém ani jeden, tolik ke spolehlivosti... Takže pokud 2.0TDi funguje, tak každý večer se hezky pomodlit otčenáš a poděkovat za to štěstí...
Pokud porovnávám prostornost porovnatelných (astra/focus/megane,...) tak je oktávka OK, pokud se dívám na třídu passat apod., tak je to porovnávání hrušek s jablky...

Mám nějakých 5 let 1,9TDi combi rv. 2007 najeto nějakých 120tkm (20tkm ročně) a zatím vše OK, spotřeba krása... Ale už pokukuju po něčem novějším a oktávka to už asi nebude, taky hledám něco prostornějšího a hlavně pohodlnějšího. Nová okta mě hodně zklamala. Bohužel spolehlivost je u všeho novějšího katastrofa maskovaná marketingovými žvásty... Šetří se všude a nechutně na to doplácí zákazníci...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.