0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia RS – v rychlém tempu (VIDEO)

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 08:53,
Celý test byl super a redakci za něho děkuji. Jediné co mě nesedí je to známkování. To že jste dali za vzhled známku 2 dokážu pochopit, protože každýmu se to auto libit nemusí ( já bych dal za 1). Raději bych hodnocení typu vzhled vozu prostě vypustil. Co člověk to jiný názor, možná bych tu kolonku nechal prázdnou aťsi tam každý doplní co chce. Samozřejmě myslím u všech testů. Co mě ale opravdu zarazilo byla známka 2 za dílenské zpracování. Seděli jste v tom autě vůbec? Já ano a za takové zpracování by se nemusela stydět auta o třídu výš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 20:28, RE: bez předmětu
davy napsal:
Celý test byl super a redakci za něho děkuji. Jediné co mě nesedí je to známkování. To že jste dali za vzhled známku 2 dokážu pochopit, protože každýmu se to auto libit nemusí ( já bych dal za 1). Raději bych hodnocení typu vzhled vozu prostě vypustil. Co člověk to jiný názor, možná bych tu kolonku nechal prázdnou aťsi tam každý doplní co chce. Samozřejmě myslím u všech testů. Co mě ale opravdu zarazilo byla známka 2 za dílenské zpracování. Seděli jste v tom autě vůbec? Já ano a za takové zpraco...
To vieš, sedeli. A nie len v tom aute, takže vedia porovnávať. Čo si myslíš, že na vysnívanú Ochcávu nikto v spracovaní nemá. Asi na jednotku spracovaná nie je. Odporúčam tebe, aby si si sadol aj do iného auta.
Ináč myslím že tych testov Octavii RS bolo viac než dosť, nemyslíte redakcia, čo tak otestovať aj niečo iné?! Žeby platená reklama Škody? Aj to je možné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 20:53, test
Kolega zo Slovenska napsal:
To vieš, sedeli. A nie len v tom aute, takže vedia porovnávať. Čo si myslíš, že na vysnívanú Ochcávu nikto v spracovaní nemá. Asi na jednotku spracovaná nie je. Odporúčam tebe, aby si si sadol aj do iného auta.
Ináč myslím že tych testov Octavii RS bolo viac než dosť, nemyslíte redakcia, čo tak otestovať aj niečo iné?! Žeby platená reklama Škody? Aj to je možné.
čo takle otestovat nějakeho čobolíka a rozbit mu tu slovenskou hubu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 21:40, RE: bez předmětu
Kolega zo Slovenska napsal:
To vieš, sedeli. A nie len v tom aute, takže vedia porovnávať. Čo si myslíš, že na vysnívanú Ochcávu nikto v spracovaní nemá. Asi na jednotku spracovaná nie je. Odporúčam tebe, aby si si sadol aj do iného auta.
Ináč myslím že tych testov Octavii RS bolo viac než dosť, nemyslíte redakcia, čo tak otestovať aj niečo iné?! Žeby platená reklama Škody? Aj to je možné.
Hlavně bych si nesedl do primeri, už pohled z venku je odstrašující.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 21:46, RE: bez předmětu
davy napsal:
Hlavně bych si nesedl do primeri, už pohled z venku je odstrašující.
Škoda potvrdila prodej octavie RS 2.0TDi se 125kw. Tak doufám, že nám redakce představý tento vůz co nejdříve. Zajímavé bude srovnání nafta vs benzin.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 21:55, Elita sa schádza
davy napsal:
Hlavně bych si nesedl do primeri, už pohled z venku je odstrašující.
Ako ináč, ELITA sa zase zišla POLA,DAVY ešte vam chyba A4 a budete kompletný vy parta.... Keď Škoda niekedy vytvorí samostatne bez koncernu VW take auto ako je Nissan 350 Z potom otvarajte hubu jo. A tych testov na Octavu RS tu bolo až až. Platená reklama... Škodovka sa vám ryje do riti, však tam patrí, len tam totiž dokáže urobiť veľmi veľkú dieru, nikde inde...... Ešte by ma zaujímalo, keď sa vám tak nepáči najnovšia Primera, či sa vám páči Škoda Roomster? Nebodaj hej? Lebo ak áno tak nemáte chrakter, lebo Roomster je tak isto výstredný ako Primera. Primera je aspoň súmerná, a nevyzerá ako pohrebák Roomster.
P.S Neviem čo tu vždy ťaháte dizajn, to je vec OSOBNÉHO VKUSU.. každému sa páči niečo iné, poďme sa baviť o technike....Jaaaj sice Škoda nemá svoju vlastnú , všetko bere od VW.. Sorry, už to chápem prečo vždy len dizajnom argumentujete. Hoši hoši...vždy dookola to isté, už ma to s vami nebaví..Na diskusiach nejakého japonského auta už taký múdry nie ste, to je zaujímavé... Podiskutujte s nami niekedy tak múdro aj tam....predsa len tu som na vás sám takže ma rozoberiete, ale kľudne... Škoda- Simply never...to je ono, to mali dať do reklamy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 22:34, RE: Elita sa schádza
Kolega zo Slovenska napsal:
Ako ináč, ELITA sa zase zišla POLA,DAVY ešte vam chyba A4 a budete kompletný vy parta.... Keď Škoda niekedy vytvorí samostatne bez koncernu VW take auto ako je Nissan 350 Z potom otvarajte hubu jo. A tych testov na Octavu RS tu bolo až až. Platená reklama... Škodovka sa vám ryje do riti, však tam patrí, len tam totiž dokáže urobiť veľmi veľkú dieru, nikde inde...... Ešte by ma zaujímalo, keď sa vám tak nepáči najnovšia Primera, či sa vám páči Škoda Roomster? Nebodaj hej? Lebo ak áno tak nemát...
Placená reklama? Tomu se vůbec nebráním. To přece funguje na celém světě. V německých filmech jezdí německá auta a ve francouzkých filmech jezdí francouzká auta atd. Každá země upřednostňuje svoje vozy. Navíc nejvíc vozů se prodá většinou v té zemi kde se vyrábí. Já třeba o informace o škodě stojím a věřím, že i spousta ostatních. Na slovensku se vyrábí hovno tak je ti jasný kolego ze slovenska o čem se tam asi můžete bavit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 09:36, RE: Elita sa schádza
davy napsal:
Placená reklama? Tomu se vůbec nebráním. To přece funguje na celém světě. V německých filmech jezdí německá auta a ve francouzkých filmech jezdí francouzká auta atd. Každá země upřednostňuje svoje vozy. Navíc nejvíc vozů se prodá většinou v té zemi kde se vyrábí. Já třeba o informace o škodě stojím a věřím, že i spousta ostatních. Na slovensku se vyrábí hovno tak je ti jasný kolego ze slovenska o čem se tam asi můžete bavit.
Jasně dement ze Slovenska akorát závidí,nic jiného v tom není.Bral bych,kdyby se vyjádřil 1 či 2x,ale on to cpe všude,kvůli němu se není možné v diskuzi bavit o ničem jiném.Prostě na Slovensku se na žádnou automobilku nezmholi,tak musí pomlouvat tu českou....Jinak moc pěkná kára,taky bych takovou chtěl..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 12:04, RE: Elita sa schádza
anonym napsal:
Jasně dement ze Slovenska akorát závidí,nic jiného v tom není.Bral bych,kdyby se vyjádřil 1 či 2x,ale on to cpe všude,kvůli němu se není možné v diskuzi bavit o ničem jiném.Prostě na Slovensku se na žádnou automobilku nezmholi,tak musí pomlouvat tu českou....Jinak moc pěkná kára,taky bych takovou chtěl..
No jasne, ta vasa ceska automobilka by sa uz davno utopila vo vlastnych srackach, keby jej VW nepodal pomocnu ruku. A tak to aj vyzera. Vy cesi uz davno ziadnu automobilku nemate. Aj na famoznu Tatrovku ste sa vyjebali.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 12:06, RE: Elita sa schádza
anonym napsal:
Jasně dement ze Slovenska akorát závidí,nic jiného v tom není.Bral bych,kdyby se vyjádřil 1 či 2x,ale on to cpe všude,kvůli němu se není možné v diskuzi bavit o ničem jiném.Prostě na Slovensku se na žádnou automobilku nezmholi,tak musí pomlouvat tu českou....Jinak moc pěkná kára,taky bych takovou chtěl..
Jasné to je najjednoduchšie. Miesto argumentov napísať jednu vetu a to že vám závidim......To určte...Aj keby bola Škodovka Slovenska značka, Nemecka či Japonska tvrdil by som to isté a to že Škodovka nedosahuje toľko kvalít, že by ju všetci kupovali tak ako ju na Sk a v CZ kupujú. Kupujú ju Česi a Slováci akoby nebolo lepšieho auto...O to ide. Najlepšie je na tom aj to, že poniektorý si to aj myslia, že majú naj auto na celom svete a nič nemôže byť kvalitnejšie vypracované...
viz Davy prisevok ""Co mě ale opravdu zarazilo byla známka 2 za dílenské zpracování. Seděli jste v tom autě vůbec? Já ano a za takové zpracování by se nemusela stydět auta o třídu výš.""
Na teké niečo musím reagovať...On je presný príklad. Takéto niečo napísať, veď to je na hlavu sakra. Ale nemienim sa už s vami o tom hádať, dookola o tom istom, aj tak máme každy svoju pravdu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 12:10, ze vraj ceske auta...
bubu napsal:
No jasne, ta vasa ceska automobilka by sa uz davno utopila vo vlastnych srackach, keby jej VW nepodal pomocnu ruku. A tak to aj vyzera. Vy cesi uz davno ziadnu automobilku nemate. Aj na famoznu Tatrovku ste sa vyjebali.
Vsak na tej ochcavke uz okrem znacky nieje nic ceske vy hnupi, podvozok VW, motor VW, interier VW... pekne ceske auto...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 13:01, RE: ze vraj ceske auta...
bubu napsal:
Vsak na tej ochcavke uz okrem znacky nieje nic ceske vy hnupi, podvozok VW, motor VW, interier VW... pekne ceske auto...
Pro kolegu ze SR a bubu: s vámi dvěma se to těžko diskutuje, protože vy dva zastávate pouze jeden jednoduchej názor: ŠKODA = absolutní shit za každou cenu. Když do diskuze nemáte jiný argumenty, než jenom primitivní nadávky a sportý slova, tak se nedivte. Když si pak kolega ze SR stěžuje, že se tu často diskutuje pouze od Škodě a dalších koncernových aute, tak proč sem už dávno nenapsal nějakou superrecenzi na jeho superprimeru??? Nebo se snad pletu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 13:03, RE: ze vraj ceske auta...
A4 napsal:
Pro kolegu ze SR a bubu: s vámi dvěma se to těžko diskutuje, protože vy dva zastávate pouze jeden jednoduchej názor: ŠKODA = absolutní shit za každou cenu. Když do diskuze nemáte jiný argumenty, než jenom primitivní nadávky a sportý slova, tak se nedivte. Když si pak kolega ze SR stěžuje, že se tu často diskutuje pouze od Škodě a dalších koncernových aute, tak proč sem už dávno nenapsal nějakou superrecenzi na jeho superprimeru??? Nebo se snad pletu?
Sorry, chtěl jsem samozřejmě napsat "sprostý" slova....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 13:40, RE: ze vraj ceske auta...
A4 napsal:
Pro kolegu ze SR a bubu: s vámi dvěma se to těžko diskutuje, protože vy dva zastávate pouze jeden jednoduchej názor: ŠKODA = absolutní shit za každou cenu. Když do diskuze nemáte jiný argumenty, než jenom primitivní nadávky a sportý slova, tak se nedivte. Když si pak kolega ze SR stěžuje, že se tu často diskutuje pouze od Škodě a dalších koncernových aute, tak proč sem už dávno nenapsal nějakou superrecenzi na jeho superprimeru??? Nebo se snad pletu?
A4, spomal trocha. Sproste slova pisem vzdy ako reakciu na ine sproste slova. Za druhe, niekto tam hore zas chcel kolegovi rozbit tlamu, preto som trocha podgurazeny pisal moj prispevok. (myslim tu nadavku hnupi, ochcavka a pod.) Za tretie, nemyslim si ze dnesna moderna skodovka je zle auto, akurat sa k nemu nepotrebujem modlit. Takze takto....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 13:50, A4 dúfam že si Tdi s červeným íčkom a zatmavenými sklami
A4 napsal:
Sorry, chtěl jsem samozřejmě napsat "sprostý" slova....
Zase od veci... Ja som tu už sto krát písal, prečo mám taký názor na Škodu aký mám, písal som aj porovnával technické veci a iné, ktoré nebudem dookola opakovať......Takže len nenadávam. Ja zato nemôžem, že z mojho príspevku prečítaš len jednu vetu a už reaguješ....argumenty ťa najprv nezaujímaju a neskôr sa ich dožaduješ. Takých mám rád. A ešte raz, ja netvrdím že Priemera je najlepšie auto ako vy tvrdíte napr o Ochcáve 2, neviem čo to tu vždy vyťahuješ. Ty si už recenzi napsal? Neviem o tom, ak hej tak povedz na čo, aby som si ju prečítal a dozvedel sa niečo nové aj od teba.
A áno, tých testov Ochcávy RS tu bolo až až... V poslednej dobe tu boli 4 a keď počítam aj to nezmyselné porovnanie so Subaru Impreza tak ich bolo 5. A to je len RS, to nepočítam obyčajné Ochcávy. Redakcia to preháňa...Za tyým bude platená reklama, som o tom presvedčený.
P:S Keď recenziu napíšem tak určite nie pod nickom Kolega zo Slovenska...Už by som videl tu diskusiu, keby ste vedeli že som to npísal ja, už len kvôli tomu by to bolo oničom )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 16:33, RE: Elita sa schádza
anonym napsal:
Jasně dement ze Slovenska akorát závidí,nic jiného v tom není.Bral bych,kdyby se vyjádřil 1 či 2x,ale on to cpe všude,kvůli němu se není možné v diskuzi bavit o ničem jiném.Prostě na Slovensku se na žádnou automobilku nezmholi,tak musí pomlouvat tu českou....Jinak moc pěkná kára,taky bych takovou chtěl..
Zase tu prudí ta zasraná slovenská filcka,nic proti slovákům ale tenhle je opravdu debil.Mám sto chutí vzít tu Octavii RS přivázat mu tu jeho zasranou hlavu za tažné zařízení a trošku projet ostré serpentýny
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 17:10, RE: A4 dúfam že si Tdi s červeným íčkom a zatmavenými sklami
Kolega zo Slovenska napsal:
Zase od veci... Ja som tu už sto krát písal, prečo mám taký názor na Škodu aký mám, písal som aj porovnával technické veci a iné, ktoré nebudem dookola opakovať......Takže len nenadávam. Ja zato nemôžem, že z mojho príspevku prečítaš len jednu vetu a už reaguješ....argumenty ťa najprv nezaujímaju a neskôr sa ich dožaduješ. Takých mám rád. A ešte raz, ja netvrdím že Priemera je najlepšie auto ako vy tvrdíte napr o Ochcáve 2, neviem čo to tu vždy vyťahuješ. Ty si už recenzi napsal? Neviem o tom, ...
Pro kolegu ze SR: Musím tě zklamat, TDI s červeným íčkem ani zatmavený skla nemám. Tvoje příspěvky si vždycky přečtu celý, náramně se u nich bavím. Docela se pleteš, já jsem nikdy nikde nepsal, že je Oktávka 2 nejlepší auto, jak se mi tady snažíš namluvit. Na rozdíl od tebe ale věčně nevychvaluju svoje auto do nebes. Ne, recenzi jsem zatím taky ještě nepsal, možná se k tomu někdy dostanu. Ty ale pořád srvonáváš japonce a nissan se všema ostatním značkama, tak recenzi napiš, ať se všichni poučíme.
A už KONEČNĚ pochop jednu věc: ty máš rád Primeru, někdo jinej zase Oktávku. Takže když tady neustále píšeš, jaký jsou všechny škodovky sračky a že škodovka nesehá nissanu ani po kolena, tak tím uchvátíš možná tak sebe a další příznivce japonců. Majitelům a fandům škodovek a jiných koncernových aut tím radost nijak nezkazíš, spíš jim jseš pro smích.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 18:07, Pro slováky
Passat napsal:
Zase tu prudí ta zasraná slovenská filcka,nic proti slovákům ale tenhle je opravdu debil.Mám sto chutí vzít tu Octavii RS přivázat mu tu jeho zasranou hlavu za tažné zařízení a trošku projet ostré serpentýny
Hoši ze slovenska vy máte nějaký problém. Nejsem specilalista na medicínu ale nějaké vyšetření by to rozhodně chtělo. Těžko říct jestli jde o závist, neznalost nebo nějaké osobní problémy. Možná všechno dohromady. Tak vprvé řadě si nejsem vědom, že by tu někdo znás napsal, že škoda je nejlepší na světě. Vaše argumenty se neustále opakují. Například, že škoda není vůbec česká. Jestli není česká tak čí? To že od VW bereme součástky ještě neznamená, že to auto není české. Když probíhal prodej škody tak jsme si takové podmínky vyjednali a jedna z hlavních podmínek byla že auta se budou prodávat pod značkou škoda a hlavně budou brána jako český výrobek. Stejně tak nikdo nepochybuje o tom, že seat je španělský auto. Škoda je v ČR prodejcem číslo 1 a tak je docela pochopitelné, že média věnují velkou pozornost této značce. Stejně tak třeba italové protěžují fiat nebo ferrari a ve španělsku bude asi největší zájem právě o seat. Vy na slovensku vyrábíte pěkný kulový a tak se cpete sem a jestě máte tu drzost nám diktovat o čem máme psát, nebo dokonce napíšete, že škoda je schit. To chceš říct, že motor 2.0TFSi který vyhrál ve své kategorii motor roku je schit????? Velmi slušně postavený podvozek je schit???? Příkladně zpracovaný interier je schit???? Nepřeberné množství příplatkové výbavy jako xenony, sunset glass, kůže, navigace jsou schit????? To že se ti škoda třeba nelíbí to beru, ok. Ale napsat že je to schit, tak to jste ještě větší chudáci než jsem si mylel!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 20:00, RE: Pro slováky
davy napsal:
Hoši ze slovenska vy máte nějaký problém. Nejsem specilalista na medicínu ale nějaké vyšetření by to rozhodně chtělo. Těžko říct jestli jde o závist, neznalost nebo nějaké osobní problémy. Možná všechno dohromady. Tak vprvé řadě si nejsem vědom, že by tu někdo znás napsal, že škoda je nejlepší na světě. Vaše argumenty se neustále opakují. Například, že škoda není vůbec česká. Jestli není česká tak čí? To že od VW bereme součástky ještě neznamená, že to auto není české. Když probíhal prodej škod...
Sklamem ťa, vyrábame. Čo povieš na VW Touareg, Porsche Cayenne, AUDI Q7, VW Polo, tak presne tieto auta vyrábame. A budeme aj Peugeot a Kia. Tak čo nic nevyrábame? Na vašej milovanej Škodovke je vaša iba značka, viem že vás to sere, ale je to tak. Ešte aj ten šefdizajner Škodovky je nemec. Ale aj keď Škodovka je v podstate VW, jednu vec s ním nemá spoločnú a to že kvalít VW nedosahuje.
Ešte sa chcem spýtať A4 že na čom on jazdí??? keď ma nick A4 a prečo ho má. Čo je A4 tvoj nesplnitelný sen, že? Ináč ešte pre toho s nickom Passat. Ty si sa teraz ukázal ako DEBIL, videl si mňa niekedy takéto niečo napísať....Vieš kde ťa mám....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 20:32, RE: Pro slováky
Kolega zo Slovenska napsal:
Sklamem ťa, vyrábame. Čo povieš na VW Touareg, Porsche Cayenne, AUDI Q7, VW Polo, tak presne tieto auta vyrábame. A budeme aj Peugeot a Kia. Tak čo nic nevyrábame? Na vašej milovanej Škodovke je vaša iba značka, viem že vás to sere, ale je to tak. Ešte aj ten šefdizajner Škodovky je nemec. Ale aj keď Škodovka je v podstate VW, jednu vec s ním nemá spoločnú a to že kvalít VW nedosahuje.
Ešte sa chcem spýtať A4 že na čom on jazdí??? keď ma nick A4 a prečo ho má. Čo je A4 tvoj nesplnitelný sen, že?...
Tak moment. Vy jste jen levná pracovní síla. Nic víc. To že se u vás něco montuje neznamená že je to vaše. To je prostě věc národní hrdosti ale o tom ty nemůžeš nic vedět. Jediný kdo má mindrák ze škodovky jsi ty, jinak nevím proč by někdo záměrně utočil na cizí značku.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.