0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia RS 2.0 TDI - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 07:24, haha
astra OPC je lepsi nez vsecny RS Skodofky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 08:16, RE: haha
zigi napsal:
astra OPC je lepsi nez vsecny RS Skodofky
A zigi je zase blbější než všichni ostatní lidi. haha
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 08:19, RE: haha
zigi napsal:
astra OPC je lepsi nez vsecny RS Skodofky
I Corsa OPC by ji dala na frak..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 08:19, RE: haha
zigi napsal:
astra OPC je lepsi nez vsecny RS Skodofky
Jo, TDI je holt TDI. Co chlastá mín? Ated se do mě puste!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 08:23, Octavia II
Nová Octavia je hodně povedené auto, jiná škodofka se mi nelíbí!
Jinak motor do RS jedine benzín, naftu bych do RS nedával i když si najde své kupce, tak naftu považuji spíš na dálkové cestování...atd.Ve sportovním autě ma být cítit vůně benzínu.
Každopádně bych udělal i speciální edici Octavie RS třeba s motorem z Golfa R32, myslím že Octavie by si zasloužila alespoň jednou okusit 6ti válec!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 08:24, RE: haha
Jarda K. napsal:
Jo, TDI je holt TDI. Co chlastá mín? Ated se do mě puste!
Oplem bych se zrovna nechlubil. Pak kdo vždycky vyvolava rozbroje škoda versus ostatni. Zigi jseš chudák!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 08:26, RE: haha
davy napsal:
Oplem bych se zrovna nechlubil. Pak kdo vždycky vyvolava rozbroje škoda versus ostatni. Zigi jseš chudák!!!!
Stím tvým druhým příspěvkem se stotožnuji, tady už se zhodnem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 08:37, RE: Octavia II
zigi napsal:
Nová Octavia je hodně povedené auto, jiná škodofka se mi nelíbí!
Jinak motor do RS jedine benzín, naftu bych do RS nedával i když si najde své kupce, tak naftu považuji spíš na dálkové cestování...atd.Ve sportovním autě ma být cítit vůně benzínu.
Každopádně bych udělal i speciální edici Octavie RS třeba s motorem z Golfa R32, myslím že Octavie by si zasloužila alespoň jednou okusit 6ti válec!
Nechapu proc ho tam jeste nedali. "6-valec" ten by tam padnul jako ulitej.. prece jen octavka 2 je masivni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 08:42, Hmotnost 1970kg!
Nějak se mi nezdá že by Oct. RS vážila 1970 kg. Ta hmotnost je asi celková, ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 08:54, RS
Ač jsem příznivcem tahu a zvuku benzínu a diesel jsem si nikdy nekoupil, tak třeba Fabii RS považuji za skvělý výtvor. U Octavie je to dobrá alternativa. Opela OPC bych si rozhodně nekoupil, ten ošklivej jak noc. Octavie aspon vypadá sportovně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 09:52, Octavia RS
Octavia RS rozhodne neni protivahou sportovnich modelu jinych znacek jako je Astra OPC. Je to pouze normalni sedan pro sviznou jizdu, nema sportovni ambice.
Jinak by mne docela zajimala hlucnost teto Octavie, protoze v Passatu B7 je 2.0TDI 125kW nadherne tichounky motor (na koncernove TDIcko), ale mam dojem ze to bude spise zasluha dobre odhlucnenosti Passatu nez motoru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 10:03, Tajemství nízké spotřeby
Majitelé TDI opět dostali pádnou odpověď na tajemství jejich spotřeby pod 4 l/100 km. Spočívá v nepřesnosti PP, který udává až o 1 litr menší spotřebu než ve skutečnosti. Motory VW už dávno nejsou šampióny, dnes jsou na tom lépe i dříve opovrhované značky Hyundai a KIA s CRDi. Mám elantru a tam PP ukazuje až o 0,4 l vyšší spotřebu než kontrola dotankováním.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 10:40, RE: Octavia II
zigi napsal:
Nová Octavia je hodně povedené auto, jiná škodofka se mi nelíbí!
Jinak motor do RS jedine benzín, naftu bych do RS nedával i když si najde své kupce, tak naftu považuji spíš na dálkové cestování...atd.Ve sportovním autě ma být cítit vůně benzínu.
Každopádně bych udělal i speciální edici Octavie RS třeba s motorem z Golfa R32, myslím že Octavie by si zasloužila alespoň jednou okusit 6ti válec!
do sportovního auta patří vůně benzínu ... ale OII RS není sportovní auto ... a 6-ti válec tam nedají protože by tím ještě víc přetáhli kupce passatu ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 10:41, RE: Hmotnost 1970kg!
jerk napsal:
Nějak se mi nezdá že by Oct. RS vážila 1970 kg. Ta hmotnost je asi celková, ne?
určitě ... a taky při takové hmotnosti nezrychlí za udávanou dobu ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 10:43, RE: Tajemství nízké spotřeby
donald napsal:
Majitelé TDI opět dostali pádnou odpověď na tajemství jejich spotřeby pod 4 l/100 km. Spočívá v nepřesnosti PP, který udává až o 1 litr menší spotřebu než ve skutečnosti. Motory VW už dávno nejsou šampióny, dnes jsou na tom lépe i dříve opovrhované značky Hyundai a KIA s CRDi. Mám elantru a tam PP ukazuje až o 0,4 l vyšší spotřebu než kontrola dotankováním.
mluvit o nepřesnosti PP po najetí nějakých 75km je zcela irelevantní ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 10:46, RE: Octavia II
911 napsal:
do sportovního auta patří vůně benzínu ... ale OII RS není sportovní auto ... a 6-ti válec tam nedají protože by tím ještě víc přetáhli kupce passatu ...
No a vtom je ten problém, když už jsme češi, máme celkem slušnou fabriku na auta ( i když jsem Opelák ), tak ve škodofce není žádný pořádný motor, ten 2,8l v Superbu nic moc.Klidně by se mohl koncern rozhoupat a nějaký ten 6ti válec dát škodovce!
Teď když vidím RS, řeknu: jé divej, RSka a nová...pěkná!
Ale kdyby to byl třeba (střelím) 3,2l V6 250PS, řeknu: Ty vole, tu chci!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 11:04, RE: Octavia II
zigi napsal:
No a vtom je ten problém, když už jsme češi, máme celkem slušnou fabriku na auta ( i když jsem Opelák ), tak ve škodofce není žádný pořádný motor, ten 2,8l v Superbu nic moc.Klidně by se mohl koncern rozhoupat a nějaký ten 6ti válec dát škodovce!
Teď když vidím RS, řeknu: jé divej, RSka a nová...pěkná!
Ale kdyby to byl třeba (střelím) 3,2l V6 250PS, řeknu: Ty vole, tu chci!
V octavii se objevi motor 3,2 V6, uz se testuje, takze chvili pockejte a budete ho mit, sice asi nebud emit vykon 300 koni jako ten v passatu R2 nebo jak je to oznacene, bude urcite z marketingoveho hlediska uskrcen, ale bude tma 6ti valec. Jinak kt esptorebe nafty pod 4 litry. Nevim kdo to psal, ale taky za 4 litry jezdi stara octavia, nebo stare toeldo, zaprve nemaji PD a zadruhe vazi min, a nemaji tak vysoky vykon. Ono taky octavia RS se 170 konmi a temer 2ma tunami uz asi nepojede za 4 litry. A porovnavat so s CRDI ktery vazi i 1/3 mene a motor ma o desitky koni min a neni ani sporotnve naladen je trosku zavadejici.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 11:09, RE: Octavia II
zigi napsal:
No a vtom je ten problém, když už jsme češi, máme celkem slušnou fabriku na auta ( i když jsem Opelák ), tak ve škodofce není žádný pořádný motor, ten 2,8l v Superbu nic moc.Klidně by se mohl koncern rozhoupat a nějaký ten 6ti válec dát škodovce!
Teď když vidím RS, řeknu: jé divej, RSka a nová...pěkná!
Ale kdyby to byl třeba (střelím) 3,2l V6 250PS, řeknu: Ty vole, tu chci!
Otazka... k cemu :) ? Ja bych si vzal spis to TDI...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 11:27, RE: Tajemství nízké spotřeby
donald napsal:
Majitelé TDI opět dostali pádnou odpověď na tajemství jejich spotřeby pod 4 l/100 km. Spočívá v nepřesnosti PP, který udává až o 1 litr menší spotřebu než ve skutečnosti. Motory VW už dávno nejsou šampióny, dnes jsou na tom lépe i dříve opovrhované značky Hyundai a KIA s CRDi. Mám elantru a tam PP ukazuje až o 0,4 l vyšší spotřebu než kontrola dotankováním.
Tak to se nemáš čím chlubit, taky ti ukazuje pěkný blbosti. Jinak měřit spotřebu po 47 km je pěkná hloupost, zajímalo by mě, jestli při dotankování vůbec nulují PC?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 11:31, RE: Octavia RS
Dusan napsal:
Octavia RS rozhodne neni protivahou sportovnich modelu jinych znacek jako je Astra OPC. Je to pouze normalni sedan pro sviznou jizdu, nema sportovni ambice.
Jinak by mne docela zajimala hlucnost teto Octavie, protoze v Passatu B7 je 2.0TDI 125kW nadherne tichounky motor (na koncernove TDIcko), ale mam dojem ze to bude spise zasluha dobre odhlucnenosti Passatu nez motoru.
A tím chceš Dušane říct, že opel opc má sportovní ambice? Pokud vím, když porovnávali v testu starou octavii RS s focusem ST a Astrou opc, tak astra dopadla nejhůře, vyhrála to octavia!
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.