0
zpět
 

diskuze k tématu: Modely Škoda 2007: Nové motory a luxusní verze

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.09.2006 12:03, ....
ty jo, tolik změn........az sem na zadek padnul.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.09.2006 17:37, RE: ....
lexus napsal:
ty jo, tolik změn........az sem na zadek padnul.......
Tak si jezdi v těch japonskejch hnusech......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.09.2006 16:49, RE: ....
Skoda napsal:
Tak si jezdi v těch japonskejch hnusech......
Ty si hnus! Radšej budeš jazdiť v škodovke. To je dobrééé HA HA Budeš s ňou veliký frajer. Hlavne s Fabou HTP.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.09.2006 20:30, lexus2
lexus2 napsal:
Ty si hnus! Radšej budeš jazdiť v škodovke. To je dobrééé HA HA Budeš s ňou veliký frajer. Hlavne s Fabou HTP.
Nechtěl si se raději podepsat kolega ze slovenska?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 17.09.2006 18:15, RE: lexus2
Aleš napsal:
Nechtěl si se raději podepsat kolega ze slovenska?
Nevim co mate proti skodovkam,,jednou zjistite,ze jsou to nejlepsi auta na trhu,,samozrejme jen ve svych tridach
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 17.09.2006 18:15, RE: lexus2
Aleš napsal:
Nechtěl si se raději podepsat kolega ze slovenska?
Nevim co mate proti skodovkam,,jednou zjistite,ze jsou to nejlepsi auta na trhu,,samozrejme jen ve svych tridach
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 17.09.2006 19:23, RE: lexus2
Scared napsal:
Nevim co mate proti skodovkam,,jednou zjistite,ze jsou to nejlepsi auta na trhu,,samozrejme jen ve svych tridach
Duofam že ty jednou zjistíš že ne. Že jsou to nejlepší auta na trhu a podobný voloviny si nech pro sebe jo a utěšuj se tím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.09.2006 12:28, RE: lexus2
Škoda- simply never napsal:
Duofam že ty jednou zjistíš že ne. Že jsou to nejlepší auta na trhu a podobný voloviny si nech pro sebe jo a utěšuj se tím.
Souhlas s tebou!
Skoda je shit,zatim nevymysleli ani jedno auto,co by se mi libilo nebo chtel bych ho!
Proste humus na n tou!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.09.2006 13:24,
Vážení, nejsem zarytý škodovkář, do roku 1998 nesměla žádná škodovka do našeho domu, akceptuji fakt, že řada aut je ve stejné tříďě stejně dobrá, některá i lepší protože je to prokázáno různými testy a pod., ale říkat že škoda je "ošklivý šunt" určitě není fér. Sám vlastním Octávii a Berlingo, v minulosti jsem byl velkým příznivcem Peugeotů a starých Fiatů, rád bych měl někdy BMW nebo Mercedes střední třídy (ne nějakou ojetinu co s ní mnoho pisatelů "honí velkou parádu"), asi to nebude žádný Japonec nebo Korejec (nic proti těm vozům), protože nejbližší servis je vždy poměrně vzdálený - nejde o to jestli je poruchový či ne, pravidelný odborný servis vyžaduje každý vůz.
To je ohromná výhoda Škodovky, která má servis na "každém rohu" byť často nekvalitní personál.
Sám jsem s různými Octáviemi (soukromé i služební) najezdil několik set tisíc km a nikdy jsem neměl problém dojet domů.
Ještě jedna poznámka. Zrovna včera mi kamarád v Německu ukazoval jeho služební Octávii 2.0TDI, kterou má na přechodnou dobu. Během třech měsíců najel bez problémů 20tis.km, je s ní velmi spokojen a rád by si ji nechal i nadále. Bohužel za měsíc dostane z prestižních důvodů firmy opět VW. 5íkal mi, že zánovní Octávii (ca 1 rok) tam téměř není možno koupit (samozřejmě nemluvím o bouračkách - sám jsem kupoval 5 měs.starou nebo o autech se 120 tis km po roce) , protože s ními jsou lidé spokojení a nechávají si je 5-6 let (kupují je hlavně soukromé osoby a cena fakt není nejnižší).

Teď se můžete do mě pustit, snesu to, znova opakuji že si klidně v budoucnu nechám líbit i jinou značku vozu (že si někdy koupím Citroen jsem taky netušil).
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.