0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Joyster - půjde do výroby! (doplněno)

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.09.2006 01:30, maska
predni maska se k tomu autu vuubec nehodi to cely kurvi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.09.2006 03:46, RE: maska
lojza napsal:
predni maska se k tomu autu vuubec nehodi to cely kurvi
No mě to celé přijde jako krapet nevyvážené,prostě zvlástní,jakoby zadek neptařil ke předku a opačně,ale to už jsem tu psal i o Rommsteru,kde je to ještě markantnější...u této studie se mi zdá přílíš "ošulený" nteiriér,jakoby nedodělaný,chudý a ničím neoslovující...je fakt,že sporťáky mívají strohý interiér,ale snad mi nikdo nechce namluvit,že je tohle sporťák :o) Jako studie fajn,někoho jistě osloví,ale na mě působí trochu rozpačitě...tak si zase povzdechnu,zlatej Tudor ♥
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.09.2006 07:54, RE: maska
Kukinek napsal:
No mě to celé přijde jako krapet nevyvážené,prostě zvlástní,jakoby zadek neptařil ke předku a opačně,ale to už jsem tu psal i o Rommsteru,kde je to ještě markantnější...u této studie se mi zdá přílíš "ošulený" nteiriér,jakoby nedodělaný,chudý a ničím neoslovující...je fakt,že sporťáky mívají strohý interiér,ale snad mi nikdo nechce namluvit,že je tohle sporťák :o) Jako studie fajn,někoho jistě osloví,ale na mě působí trochu rozpačitě...tak si zase povzdechnu,zlatej Tudor ♥
Já souhlasím, ale vím, že se může i líbit (každý máme jiné oči). Já chci však říct, že na výstavě měla určitě být Fabia II !! Vždyť už se vyrábí 7 let v podstatě bez faceliftu... Ekonomové chtějí zkrátka ze všeho vytřískat maximum! Zkrátka Joyster je jen vata, která na výstavu také patří, ale do výroby určitě nepůjde. Nic zásadního Škoda nepředstavila a pro mě je to zklamání!! Pro VW je Škoda jen na vydělávání peněz...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.09.2006 08:45, Obluda
Můj názor je( a nikomu ho nevnucuji),že je to stejná obluda jako Roomster.Simply never.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.09.2006 08:49, RE: Obluda
stenly napsal:
Můj názor je( a nikomu ho nevnucuji),že je to stejná obluda jako Roomster.Simply never.
Souhlasím.Designerům od škodovky asi definitivně došly nápady.Lehce překopat palubku z fabie,strčit roomstera pod lis a je z toho tohle...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.09.2006 09:21,
nevypada zase tak zle, skodovka je porad na jedno brdo zadne zasadni zmeny uz delsi dobu az na romster, pokud to nekdy vyjede z linky taky by me zajimala cena - urcite bude vcelku drsna, uvital bych radeji neco co by slo do vyroby, jsem spise praktik, libi se mi jety, autum zdar
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.09.2006 10:06, dizajn
No teda "nič moc". Jediná Škodovica čo sa mi kedy páčila bol Tudor, ktorý sa ale neviem prečo nedostal do výroby. Inak mi príde cela paleta modelov od Škody dosť "sterilná". Nevyvoláva absolútne žiadne emócie. Napriklad taka Octavia II. je kvalitné auto, ale dizajnovo to bol podla mna krok vedla. To uz prvá generácia bola asi krajsia. Ale aj co sa tyka ostatnych znaciek, speje dizajn do peknych sraciek. Pomaly budu vsetky auta mixom akychsi mikrobusov križených s imitáciou offroadu. Je to na grc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.09.2006 11:23, Čecháčci a Slováčci
Hoši, vy jste fakt kokoti s tou vaší věčnou kritikou na všechno, co je od Škodovky.. Ohlasy jsou nadšené, nikoliv však čechů a slováků - jak je naším dobrým zvykem. Jediná vada na kráse je, že spousta věcí se do sériové výroby nedostane, tak jako u Roomsteru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.09.2006 12:53, RE: Čecháčci a Slováčci
Riccardo napsal:
Hoši, vy jste fakt kokoti s tou vaší věčnou kritikou na všechno, co je od Škodovky.. Ohlasy jsou nadšené, nikoliv však čechů a slováků - jak je naším dobrým zvykem. Jediná vada na kráse je, že spousta věcí se do sériové výroby nedostane, tak jako u Roomsteru.
V klidu chlape,je to jen studie...a navíc mám názor,možná blbý možná dobrý,ale mám názor a chci si ho tedy i vyjádřit,nemůžu snad? Přijde mi to jako divná studie,a působí na mě rozpačitě....co je na tom kritického? Oktávie II v kombajnu se mi třeba líbí,ale třeba Roomster je pro mě vrchol nevkusu a za tu cenu...? A proč ne,je to viděno mýma očima,tak proč bych neměl říkat,jak to vidím já. Neber cizým jejich názor,ale argumentuj,jestli se ve světě líbí,tak ať se jim líbí,pro naši ekonomiku jen dobře,ale mě se ani nelíbí a ani nemůžu říct,že se mi líbí...je to zlváštní auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 30.09.2006 21:48, Hmmm
Po dlouhé době zase auto, které vypadá šmrncovně a zajímavě. Úspěch zaručen, ale: a) takhle odvážně designované auto VW nikdy nedovolí vyrábět b) pokud se někdy dostane do výroby, bude to bachratá Rommsterojdní Fabie s motorem 1,2 HTP c) bez kol, motoru a volantu (verze Classic) se bude prodávat za 490 000,- d) Větší trapárnu než Joyster snad nikdo nemůže vymyslet. Sečteno a podtrženo, další ojeb od Schade, nad kterým se bude ještě dlouho slintat (tak jako Yetti) a jehož výsledkem (pokud nějaký bude) se stane obludná předražená slátanina ani ryba ani rak typu nová Škoda Hnuster. Ale určitě se najde spousta českých hlupáčků co si to koupí, aby dokázali sousedovi, že na to maj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 01.10.2006 15:15, RE: Čecháčci a Slováčci
Kukinek napsal:
V klidu chlape,je to jen studie...a navíc mám názor,možná blbý možná dobrý,ale mám názor a chci si ho tedy i vyjádřit,nemůžu snad? Přijde mi to jako divná studie,a působí na mě rozpačitě....co je na tom kritického? Oktávie II v kombajnu se mi třeba líbí,ale třeba Roomster je pro mě vrchol nevkusu a za tu cenu...? A proč ne,je to viděno mýma očima,tak proč bych neměl říkat,jak to vidím já. Neber cizým jejich názor,ale argumentuj,jestli se ve světě líbí,tak ať se jim líbí,pro naši ekonomiku jen do...
Hlavně ať to nevyráběj, je to hrozný zrovna jako roomster. A proč kritizujeme škodovku, protože alespoň zčásti patří čechům.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 01.10.2006 16:09, RE: Čecháčci a Slováčci
F1 napsal:
Hlavně ať to nevyráběj, je to hrozný zrovna jako roomster. A proč kritizujeme škodovku, protože alespoň zčásti patří čechům.
No prosím, že vraj len mi Slováci tu na Tipcarse pomlouvame Škodovku. Vidíte že tomu tak nieje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.10.2006 10:32, RE: Hmmm
pan L napsal:
Po dlouhé době zase auto, které vypadá šmrncovně a zajímavě. Úspěch zaručen, ale: a) takhle odvážně designované auto VW nikdy nedovolí vyrábět b) pokud se někdy dostane do výroby, bude to bachratá Rommsterojdní Fabie s motorem 1,2 HTP c) bez kol, motoru a volantu (verze Classic) se bude prodávat za 490 000,- d) Větší trapárnu než Joyster snad nikdo nemůže vymyslet. Sečteno a podtrženo, další ojeb od Schade, nad kterým se bude ještě dlouho slintat (tak jako Yetti) a jehož výsledkem (pokud něja...
jojo,ne tak hlupačků,jako spíš zbohatlých adolescentů.by me zajimalo kdy zase škodovka udela nejaky auto pro chude...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.10.2006 18:28, Jiný pohled na věc
Je to k pláči, ale stále platí, že sousedovi na truc pořídím JÁ, co nemá ON.
Možná by jsme se měli probudit nako národ a pořizovat auto, které potřebujem (např. k čemu mi bude krásné auto v horách, když hrabe jen předními, a naopak, k čemu nabušený jeep apod. do města).
Pokud bych žil ve městě nemusí být Joyster špatný, pokud bude dobře jezdit po cestách a ne po servisech.
Nakonec i na vzhled se zvyknout dá, jenže na špatné jízdní vlastnosti a nevhodnost do daných podmínek už hodně těžko.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.10.2006 19:27, ŠKODA
Doro napsal:
Je to k pláči, ale stále platí, že sousedovi na truc pořídím JÁ, co nemá ON.
Možná by jsme se měli probudit nako národ a pořizovat auto, které potřebujem (např. k čemu mi bude krásné auto v horách, když hrabe jen předními, a naopak, k čemu nabušený jeep apod. do města).
Pokud bych žil ve městě nemusí být Joyster špatný, pokud bude dobře jezdit po cestách a ne po servisech.
Nakonec i na vzhled se zvyknout dá, jenže na špatné jízdní vlastnosti a nevhodnost do daných podmínek už hodně těžko.....
Naše rodina měla škodu 105, octavii a octavii II. Já jsem si teďka koupil vlastního faváče. Joyster vypadá zajímavě a narozdíl od Roomstru se mi docela líbí. Pochybuju však, že to WV povolí a jestli jo tak to bude předražené jako káždá nová škodovka. Proč neudělají nějakou verzi na Felicii.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.09.2010 13:14, RE: Čecháčci a Slováčci
Kolega zo Slovenska napsal:
No prosím, že vraj len mi Slováci tu na Tipcarse pomlouvame Škodovku. Vidíte že tomu tak nieje.
Škoda už dávno nepatří Čechům!
VW je 100% majitelem škodovky a v Německu už psali, že se možná přestane vyrábět Superb, protože dělá příliš velkou konkurenci Passatu - podle šéfa VW by měla dělat Škoda konkurenci japonským firmám.

Prodali jste di Škodu, teď tady máte výsledek.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.