0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Golf 1.6 i

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 00:15, Starý šunty
No já to říkám od jakživa. Prostě nové auto je nové auto, v rodině to tak provozujem, vždy jsme kupovali nový a bezproblémů vydrží pěkných pár let. Tyhle starý kurvy bych nekupoval ani za nic, je to sázka do loterie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 05:57, Rozvody
My doma máme sice Octavii s timto motorem(1.6i SR) a podle technika se mění po cca 110 000km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 07:50, Golf
Každé zboží má svého kupce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 07:54, RE: Starý šunty
anonym napsal:
No já to říkám od jakživa. Prostě nové auto je nové auto, v rodině to tak provozujem, vždy jsme kupovali nový a bezproblémů vydrží pěkných pár let. Tyhle starý kurvy bych nekupoval ani za nic, je to sázka do loterie.
Pro někoho kdo si pořízení auta nemůže dát do nákladů, je pořízení nového auta nesmyslným vyhazováním peněz. Leda že by jej chtěl vlastnit déle než alespoň 5 let, aby ztráta nebyla příliš velká.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 08:22, RE: Starý šunty
anonym napsal:
No já to říkám od jakživa. Prostě nové auto je nové auto, v rodině to tak provozujem, vždy jsme kupovali nový a bezproblémů vydrží pěkných pár let. Tyhle starý kurvy bych nekupoval ani za nic, je to sázka do loterie.
Ono tie "staré šunty" treba vedieť kupovať a trochu sa v tom vyznať. Potom nie je problem kupiť ani ojazdené auto v dobrom stave. Inak spotreba na tu lenivú 1.6 hrozná. Benzínový VW nikdy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 08:52, RE: Golf
watchtower napsal:
Každé zboží má svého kupce.
Autor koupi auto, ktere ma znacne nejasny puvod - dovezene z Nemecka, servisni knizka holandska a ke vsemu koncici po bouracce. Je na pokraji zivotnosti - nedelejme si iluze o pravdivosti najetych kilometru. A i jako laik autor pozna, ze auto bylo bourane minimalne na trech mistech...

To bych neoznacil jako zkusenosti s autem, ale spise bych to zaradil do nejake humoristicke prilohy, pripadne oznacil jako zazitek s bazarem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 09:21, pafka
Pán je kaskadér ;) každý má jiný adrenalinový sport;D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 09:35, RE: Golf
anonym napsal:
Autor koupi auto, ktere ma znacne nejasny puvod - dovezene z Nemecka, servisni knizka holandska a ke vsemu koncici po bouracce. Je na pokraji zivotnosti - nedelejme si iluze o pravdivosti najetych kilometru. A i jako laik autor pozna, ze auto bylo bourane minimalne na trech mistech...

To bych neoznacil jako zkusenosti s autem, ale spise bych to zaradil do nejake humoristicke prilohy, pripadne oznacil jako zazitek s bazarem.
Díky autorovi za objektivní a střízlivý pohled na jeho auto. Ono to chce i kousek odvahy kritizovat sám sebe. Takových tu člověk moc nenajde, často jsou tu kecy typu "Je to supr kára, rok výroby 199..., ale přísahám, že vypadá jako nová, najeto 100tis, zaručeně pravá serviska, mám ji celé 3 měsíce a už jsem ujel tisíc km" - někdo přesvědčuje a chválí sám sebe, jak "dobře" koupil - z takových onanií bohužel nic kloudného nevyčtu.. Tento autor ale věcně popisuje svoje zkušenosti s koupí i provozem, bez subjektivních řečiček a pomlouvání jiných značek. Něco jsem se dozvěděl, ještě jednou díky, jen více takových.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 09:46, RE: Starý šunty
anonym napsal:
No já to říkám od jakživa. Prostě nové auto je nové auto, v rodině to tak provozujem, vždy jsme kupovali nový a bezproblémů vydrží pěkných pár let. Tyhle starý kurvy bych nekupoval ani za nic, je to sázka do loterie.
Moje rec-ojetinu jsem mel jednu a stacilo mi to. Ale budme radi ze to tak je, alespon se tech nasich funglovek po 5 letech pekne rychle zbavime a jdem do dalsiho.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 09:46, golf
tohle auto sem měl také, kupoval jsem ho ale nové a můžu říci, že po 120 tis jsem ho prodával a nemám jedinou špatnou zkušenost. A to najezdím 50 tis za rok. Jen si uvědomte, že jste si koupil 10 let staré auto s nejistým počtem km, a to co uvádíte za chyby, jsou normální provozní věci...majitelé francouzkých by vám záviděli...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 09:47, Nechapu proc to koupil
Na jeho miste bych tomu bazarnikovi hezky podekoval a odkracel...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 09:58, RE: Starý šunty
anonym napsal:
Moje rec-ojetinu jsem mel jednu a stacilo mi to. Ale budme radi ze to tak je, alespon se tech nasich funglovek po 5 letech pekne rychle zbavime a jdem do dalsiho.
Nevím,já bych od takového golfa dal ruce pryč-bouraný na třech místech.ještě by měl zajímala cena auta.asi bych dal přednost něčemu s jasným původem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 10:20, RE: Golf
anonym napsal:
Autor koupi auto, ktere ma znacne nejasny puvod - dovezene z Nemecka, servisni knizka holandska a ke vsemu koncici po bouracce. Je na pokraji zivotnosti - nedelejme si iluze o pravdivosti najetych kilometru. A i jako laik autor pozna, ze auto bylo bourane minimalne na trech mistech...

To bych neoznacil jako zkusenosti s autem, ale spise bych to zaradil do nejake humoristicke prilohy, pripadne oznacil jako zazitek s bazarem.
Tak takové auto bych asi taky nebral. Ale upřímně řečeno, který z golfů v bazarech ( a letos se s nimi "roztrhl pytel", viz bazar na tomto serveru) nemá sjetý tachometr a nějaký ten ťukanec za sebou? Opravdu dobrý kousek je pěkně předražený... A neseriózní jednání dovozců = běžná věc, bohužel...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 11:09, RE: Golf
anonym napsal:
Tak takové auto bych asi taky nebral. Ale upřímně řečeno, který z golfů v bazarech ( a letos se s nimi "roztrhl pytel", viz bazar na tomto serveru) nemá sjetý tachometr a nějaký ten ťukanec za sebou? Opravdu dobrý kousek je pěkně předražený... A neseriózní jednání dovozců = běžná věc, bohužel...
Souhlasím, po zjištění těchto indicií bych se na takový auto taky vykvák. Dyť to krom toho, že to byl Golf IV nesplňovalo snad ani jeden požadavek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 11:18, RE: Starý šunty (Ne)
anonym napsal:
Moje rec-ojetinu jsem mel jednu a stacilo mi to. Ale budme radi ze to tak je, alespon se tech nasich funglovek po 5 letech pekne rychle zbavime a jdem do dalsiho.
Ja mel paradoxne s ojetinama vzdycky mene problemu nez s novymi auty. Ojetina v dobrem stavu se tak nejak rozpada a nasledne opravuje predikovatelne. Nove auto ma tendenci k mrakum ruznych pruseru zpusobenych nekvalitni vyrobou, ktera je bohuzel dnes uz spise standardem nez vyjimkou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 11:20, RE: golf
anonym napsal:
tohle auto sem měl také, kupoval jsem ho ale nové a můžu říci, že po 120 tis jsem ho prodával a nemám jedinou špatnou zkušenost. A to najezdím 50 tis za rok. Jen si uvědomte, že jste si koupil 10 let staré auto s nejistým počtem km, a to co uvádíte za chyby, jsou normální provozní věci...majitelé francouzkých by vám záviděli...
Neni to o franticich ale proste o servisu a provozu, ale souhlasim normal provozni zalezitosti >aku,stabilizator, vse smesne veci. Mel jsem asi 28 ojetin,auto na doraz vypada jinak. To si ho pak musite opravdu poskladat znovu, japonci jsou na tom o neco lepe ale porad jde o to si to pohlidat pri koupi. V bazaru nastupujete do tezce nerovneho souboje proti profikum. Navic zatizeni tim, ze to chcete fakt koupit . A o tom to je. Jednu chvili v r. 93 jsem v bazaru delal a verte je i problem nekomu rozmluvit koupi nacancaneho auta, s tim ze to druhe vedle s vice km na tachometru je rozhodne lepsi, nic neni maskovano a pul auta jiz servisem vymeneno .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 11:21, RE: golf
anonym napsal:
tohle auto sem měl také, kupoval jsem ho ale nové a můžu říci, že po 120 tis jsem ho prodával a nemám jedinou špatnou zkušenost. A to najezdím 50 tis za rok. Jen si uvědomte, že jste si koupil 10 let staré auto s nejistým počtem km, a to co uvádíte za chyby, jsou normální provozní věci...majitelé francouzkých by vám záviděli...
Majitele francouzskych vozu maji dve vyhody:

a) mohou si v aute uzivat urcite urovne vybavy (nikdy jsem nepochopil lidi co si kupuji Golfy, ktere casto nemaji ani klima)

b) s vyjimkou Renaultu maji lacine dily a nasledne i servis (treba takovy Peugeot musi obcas do servisu, ale dily jsou za hubicku, takze to neni az takovy problem. Nemec jezdi do servisu mene castu, ale kdyz uz tak je to casto pecka).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 11:24, RE: Starý šunty
watchtower napsal:
Pro někoho kdo si pořízení auta nemůže dát do nákladů, je pořízení nového auta nesmyslným vyhazováním peněz. Leda že by jej chtěl vlastnit déle než alespoň 5 let, aby ztráta nebyla příliš velká.
....Pro někoho kdo si pořízení auta nemůže dát do nákladů, je pořízení nového auta nesmyslným vyhazováním peněz. Leda že by jej chtěl vlastnit déle než alespoň 5 let, ...

Takových lidí jsou desetitisíce ročně. Tady nejde o nesmyslné vyhazování penez - ti lidi na to prostě mají. Pak jsou taky ti co peníze nemají a obíhají bazary a občas se děsí, co to vlastně koupili a pak obíhají servisy či mění za podobný krám.

PS: Já zase nechápu lidi, co jednou za tři roky mění jednu ojetinu za jinou.


reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 11:25, francouzi
No o francouzech bych moc nemluvil, máme 2 rencky a věčně měníme ložiska, čepy atd. Příště už rencka ani náhodou. A mají strašně předražené náhradní díly.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2007 11:35, pro boha.....!
Nejsem jeden z těch "pindálků", který se zde chytne každého slova a ihned to rozebírá......., ale na tuto recenci jelze nereagovat. Proboha pane, proč kupujete takhle podezřelé auto??? VW Golf je bezesporu jedním z "nejrozřezávanějších" vozů v ČR a na západě jistě také, čili při koupi takového vozu by člověk měl být maximálně obezřetný, tím spíš když má tolik nesrovnalostí! Dle mého názoru je smontován z několika jiných Golfů.........Tímto Vám přeji hodně štěstí a pevně doufám, že se nevyskytnout žádné závažné závady.
PS: Tímto se do recenzenta nechci nikterak navážet, jen jsem zde musel vyjádřit svůj okamžitý pocit z přečteného článku......
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.