0
zpět
 

diskuze k tématu: VW Golf IV. po 133682km

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.05.2006 08:46, ještě kratší by to nešlo ?
no pardooon, ale to je zase zhodnocení jak prdel...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.05.2006 09:36, RE: ještě kratší by to nešlo ?
anonym napsal:
no pardooon, ale to je zase zhodnocení jak prdel...
Toto je jen zhodnocení technického stavu jednotlivého vozu, který vidíte na fotografiích. Více o spolehlivosti Golfů či jiných vozidel se dočtete v recenzích ojetin kolegy Vaculíka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 27.05.2006 11:48, RE: ještě kratší by to nešlo ?
anonym napsal:
no pardooon, ale to je zase zhodnocení jak prdel...
A co bys se jako chtěl dočíst ANONYME?? O golfech IV.generace už bylo napsáno až,až!! Nebo chybí ti snad obvyklá chvála nad německou precizností??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 27.05.2006 17:56, Zhodnocení
Nemyslíte že únik oleje z motoru a převodovky záleží na tom jestli vůz byl pravidelně servisován a jaká byla jeho minulost? Jestli se o něj majitel řádně staral a nebo na něj kašlal? Myslím že nemůžete vzít jeden vůz z několika miliónů a tvrdit že při 133 000Km začíná unikat olej z motoru a převodovky. Vnitřek opotřebovaný, tom se mi snad zdá, to samé, když byl někdo prase a z vysoka na to kašlal tak asi jo, ale znám spoustu golfů s 250 000Km najeto a vnitřek jako nový. Jak tak pozoruji podložky pod SPZ, auto asi nemá prvního majitele. Myslíte že má vůbec cenu psát takové rádoby recenze?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.05.2006 10:13, ???
Mě spíš chybí připomínky typu: za osm let najeto 130 000 km? To není možné, musí mít 250 000 km-nikdo si nekupuje Golf, aby najezdil pod 17 000 km ročně. Na 250 tisíc a osm let vypadá docela dobře, nebo to je vyjímka?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.05.2006 15:34, RE: ???
Martin napsal:
Mě spíš chybí připomínky typu: za osm let najeto 130 000 km? To není možné, musí mít 250 000 km-nikdo si nekupuje Golf, aby najezdil pod 17 000 km ročně. Na 250 tisíc a osm let vypadá docela dobře, nebo to je vyjímka?
Na fotkách vyzera každé auto dobre. Už viac krát som išiel pozrieť auto, ktoré vyzeralo na fotke ako nové a bol to des.
A keď tento Golf má podľa teba možno aj 250 000km za 8 rokov, tak koľko majú potom tie 626, Passaty,Vectry, Primery, a iné autá strednej triedy napríklad z roku 1993. Skús sa mrknúť a tie tiež majú väčšina do 200 000km. Tak potom všetky majú cez 400 000km? Veď Mazdu 626 si v roku 1992 tiež kúpil podnikateľ, ktorý určite jazdil viac ako ten Golf. Predsa len Golf je taká trieda, ktorú kupujú aj ľudia na bežné jazdenie napr. po meste, občas na vidiek. Takže ak je to ešte k tomu benzín tak v pohode môže mať toľko. Keď ide o kilometre, tak netreba veriť hlavne tým čo privezú auto z nemecka napr. Passata v TDi a tvrdia že má 150 000 Km. To nikdy. Všetky majú cez 200 000km. Tie čo toľko nemajú, tak tie dovozcovia nevozia lebu by sa im to neoplatilo, pretože také kusy sú napr.v D veľmi drahé
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.05.2006 18:18, RE: ???
Výnimka sa nájde....ale nesmie to byť dovezené TDi napsal:
Na fotkách vyzera každé auto dobre. Už viac krát som išiel pozrieť auto, ktoré vyzeralo na fotke ako nové a bol to des.
A keď tento Golf má podľa teba možno aj 250 000km za 8 rokov, tak koľko majú potom tie 626, Passaty,Vectry, Primery, a iné autá strednej triedy napríklad z roku 1993. Skús sa mrknúť a tie tiež majú väčšina do 200 000km. Tak potom všetky majú cez 400 000km? Veď Mazdu 626 si v roku 1992 tiež kúpil podnikateľ, ktorý určite jazdil viac ako ten Golf. Predsa len Golf je taká trieda...
To byla jen ironie. U všech aut, které mají dle tachometru málo najeto se vždy najde někdo, kdo napíše: To není možné, aby x let staré auto mělo jenom tolik km. Tady jsem to nějak postrádal. To co píšeš neplatí vždy, mnoho lidí kupuje diesly, protože mají možnost dostat se k "laciné" naftě
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.05.2006 14:02, RE: Zhodnocení
lost angel napsal:
Nemyslíte že únik oleje z motoru a převodovky záleží na tom jestli vůz byl pravidelně servisován a jaká byla jeho minulost? Jestli se o něj majitel řádně staral a nebo na něj kašlal? Myslím že nemůžete vzít jeden vůz z několika miliónů a tvrdit že při 133 000Km začíná unikat olej z motoru a převodovky. Vnitřek opotřebovaný, tom se mi snad zdá, to samé, když byl někdo prase a z vysoka na to kašlal tak asi jo, ale znám spoustu golfů s 250 000Km najeto a vnitřek jako nový. Jak tak pozoruji podložky...
A jak by se měl člověk starat o auto aby z něho nezačal týct olej to by mě zajímalo?Trošku nesmysl ne?A proč by nemohla byt pravda 17tkm za rok neni to snad firemní tdi ale benzin ne?Olej teče běžně i ze zánovních W. mě říkal technik co dělal ve W.značkovým servisu.Neni to žádný nad auto co s toho každej rád dělá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.05.2006 16:36, RE: Zhodnocení
k napsal:
A jak by se měl člověk starat o auto aby z něho nezačal týct olej to by mě zajímalo?Trošku nesmysl ne?A proč by nemohla byt pravda 17tkm za rok neni to snad firemní tdi ale benzin ne?Olej teče běžně i ze zánovních W. mě říkal technik co dělal ve W.značkovým servisu.Neni to žádný nad auto co s toho každej rád dělá.
Olej běžně teče u mnoha aut-nechtěj vědět co mi říkali všichni mechanici, se kterými jsem mluvil o francouzkých autech. Golf není v žádném případě nad auto, ale je to velmi solidní a nízkonákladový vůz (pokud člověk nemá vyloženě pech). Je to takový Německý ovčák mezi auty - není v ničem nejlepší, ale v souhrnu moc konkurentů nemá
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.06.2006 10:52, km
130 tis. a klouzající spojka a prosezelá sedačka? To se musim smát. Recenzista je evidentně truhlář nebo zedník
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.06.2006 13:38, RE: Zhodnocení
Martin napsal:
Olej běžně teče u mnoha aut-nechtěj vědět co mi říkali všichni mechanici, se kterými jsem mluvil o francouzkých autech. Golf není v žádném případě nad auto, ale je to velmi solidní a nízkonákladový vůz (pokud člověk nemá vyloženě pech). Je to takový Německý ovčák mezi auty - není v ničem nejlepší, ale v souhrnu moc konkurentů nemá
samozřejmě že olej teče bežně z leckerýho auta tak právě nechápu že se někdo diví že si dovolil týct z Golfu o nejrůzněji to tady omlouvat.Je to jenom auto.Můj blbej francouz by pro změnu ty mechaniky po 196000km zase zklamal že z něho olej neteče.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.06.2006 10:51, Reakce
Mám Boru 1,6 16V variant a můžu jen říct, že jde o maximálně spolehlivé auto užitnými vlastnostmi přesahujícími vše co jsem doposud jezdil většina aut se může před VW schovat a to platí hlavně o škodovkách,které se v ojetinách prodávají za podobné peníze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.06.2006 10:22, RE: Reakce
Vladimír napsal:
Mám Boru 1,6 16V variant a můžu jen říct, že jde o maximálně spolehlivé auto užitnými vlastnostmi přesahujícími vše co jsem doposud jezdil většina aut se může před VW schovat a to platí hlavně o škodovkách,které se v ojetinách prodávají za podobné peníze.
předraženě se prodává oboje a parametry jsou snad jedna grupa tak jaký pak rozdíly?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 11.06.2006 14:17, RE: Reakce
Vladimír napsal:
Mám Boru 1,6 16V variant a můžu jen říct, že jde o maximálně spolehlivé auto užitnými vlastnostmi přesahujícími vše co jsem doposud jezdil většina aut se může před VW schovat a to platí hlavně o škodovkách,které se v ojetinách prodávají za podobné peníze.
Hmmm. Tak to jsi jezdil tak max v Trabantu,Ladě,Feli a atd. No ještě ti chybi TDI a jlépe všechno červené!!!! Já jsem v Boře jel a žádný zázrak to teda není!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.12.2007 13:14, RE: Reakce
luk napsal:
Hmmm. Tak to jsi jezdil tak max v Trabantu,Ladě,Feli a atd. No ještě ti chybi TDI a jlépe všechno červené!!!! Já jsem v Boře jel a žádný zázrak to teda není!
Tak si kup Japonce a nelez na recenze golfů,blbe.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.