0
zpět
 

diskuze k tématu: Volvo C30 1.6D - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.08.2007 08:16, Volva
Volva se mi celkem líbí,ale 1.6 dieasel je fakt málo,ikdyž mám radši benzíny!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.08.2007 09:00, Krása
Tohle je vážně bomba auto.
V téhle barvě a s tímto motorem bych si hned dal říct!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.08.2007 09:41, Diesel
Jak zminil autor, tomuhle autu chybi strasne moc 6tka. Jinak spotreba me prijde vcelku vysoka, predevsim na dalnici. Myslim si, ze se vyplati sahnout po benzinu, spotreba se nebude uz tak lisit a na dalnici bude dokonce stejna. 1.6 diesel od PSA a Ford ma stejny problem jako 1.6 benzin turbo. Kratskou pouze 5ti stupnovou prevodovku, takze na okresce super jizda, ale na dalnici vysoke otacky, vysoka spotreba a hluk od motoru. Jsem moc zvedavy na 1.6 commonrailr od VW protoze jejich 1.4 TFSI se hodne povedlo a ma rovnou 6 ti kvalt a spotreba je kombinovane lehce nad 7 letru v Golfu coz je slusne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.08.2007 10:00, Martin
zvenku to je docela fajn i když Volva nijak zvlášť nemusím. Ale ten interiér je opravdová nuda. Když uvážím že nejvíc času strávím v autě a ne jeho obdivováním zvenku tak bych byl po čase opravdu otrávenej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.08.2007 12:02, Brachy
Cena u novych VOLVo.

Ted jsem uvazoval o porizeni noveho vozu tak 2 let stareho, ale kdyz jsem byl u dealera Volvo a videl ty ceny "S"sek nekde kolem 1,8 mice a od toho odvijejici se ceny 2letych ojetin, tak mi malem vypadly oci z dulku.

Pocital jsem tak neco 10-20% nad passatem/mondeem, to bych jeste (se skripejicimi zuby toleroval kdyz vim ze je tam technika z oplu), ale takovou bombu sem fakt necekal.

Nevim jestli nekdo nemate zkusenosti treba z jinych zemi, ale tady pri ty cenovy politice ted dam jednoznacne prednost bud ST220 nebo Mondeu 2,2TDi v Ghie...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.08.2007 14:30, RE: Brachy
anonym napsal:
Cena u novych VOLVo.

Ted jsem uvazoval o porizeni noveho vozu tak 2 let stareho, ale kdyz jsem byl u dealera Volvo a videl ty ceny "S"sek nekde kolem 1,8 mice a od toho odvijejici se ceny 2letych ojetin, tak mi malem vypadly oci z dulku.

Pocital jsem tak neco 10-20% nad passatem/mondeem, to bych jeste (se skripejicimi zuby toleroval kdyz vim ze je tam technika z oplu), ale takovou bombu sem fakt necekal.

Nevim jestli nekdo nemate zkusenosti treba z jinych zemi, ale tady pri ty cenovy politice...
Tak dej, akcionářům GM je to úplně jedno, do kterýho šuplíku si pro ty prachy šáhnou... To já bych dal radši přednost Volvu (ale XC 90)....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.08.2007 15:23, RE: Brachy
anonym napsal:
Cena u novych VOLVo.

Ted jsem uvazoval o porizeni noveho vozu tak 2 let stareho, ale kdyz jsem byl u dealera Volvo a videl ty ceny "S"sek nekde kolem 1,8 mice a od toho odvijejici se ceny 2letych ojetin, tak mi malem vypadly oci z dulku.

Pocital jsem tak neco 10-20% nad passatem/mondeem, to bych jeste (se skripejicimi zuby toleroval kdyz vim ze je tam technika z oplu), ale takovou bombu sem fakt necekal.

Nevim jestli nekdo nemate zkusenosti treba z jinych zemi, ale tady pri ty cenovy politice...
Nepleteš si tu techniku se Saab-em ? Tam by ten Opel seděl. Ford se sice Volva chce zbavit, ale kupec se ještě nenašel.

JP
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.08.2007 15:42, RE: Brachy
anonym napsal:
Nepleteš si tu techniku se Saab-em ? Tam by ten Opel seděl. Ford se sice Volva chce zbavit, ale kupec se ještě nenašel.

JP
Jezis ted sem to cetl... A ja hnup myslel ze je tam taky Opel... No nicmene ted sem koukal na ty ceny tech devadesatek a fakt asi to Mondeoo v kombiku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.08.2007 19:11, A odkud má Volvo ty motory?
nejspíš Isuzu, jako Fordy. Dnes to bez elektroniky a Common Railu ani nejde, takové vozítko by mělo mít spotřebu kolem 4,5 l na stovku.
Připomíná ještě stále Sněhurčinu rakev.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.08.2007 22:40, RE: A odkud má Volvo ty motory?
anonym napsal:
nejspíš Isuzu, jako Fordy. Dnes to bez elektroniky a Common Railu ani nejde, takové vozítko by mělo mít spotřebu kolem 4,5 l na stovku.
Připomíná ještě stále Sněhurčinu rakev.
Pokud me pamet neklame, tak VOLVO ma tento naftak od Forda, a Ford na nem delal s PSA. Takze to je motor PSA a Ford.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.08.2007 06:54, RE: A odkud má Volvo ty motory?
mufik.martin napsal:
Pokud me pamet neklame, tak VOLVO ma tento naftak od Forda, a Ford na nem delal s PSA. Takze to je motor PSA a Ford.
Správně, v tomto konkr. případě jde o 1,6 HDI 110 k od PSA....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.08.2007 22:40, RE:
Pepe napsal:
Správně, v tomto konkr. případě jde o 1,6 HDI 110 k od PSA....
hezký výkon na 1.6 ale absence 6 by mě štvala...Spotřeba vysoká a má stejnou charakteristiku jak moje bývalé BMW 3 taky na dálnici žralo víc než když jsem s tím lítal po okreskách...Jinak líbí se mi příd vozu a zbytek vubec...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.