Automobilka Škoda představila Citigo SPORT

Škoda Citigo je nyní k dispozici také jako akční model SPORT. Na první pohled se odlišuje například speciálním interiérem, sportovními polepy, koly z lehké slitiny či sníženým podvozkem.
NOVÉ MODELY, 24.01.13 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Škoda Citigo

ŠKODA Citigo SPORT vychází z výbavové verze Ambition a je nabízena ve třídveřové i pětidveřové verzi. Pod kapotou akčního modelu pracuje benzinový motor 1,0 MPI ve výkonové variantě 55 kW (75 k). Zákazník je může kombinovat s jednou ze dvou pětistupňových převodovek: ručně řazenou, nebo robotizovaným ústrojím ASG.

Exteriér modelu ŠKODA Citigo SPORT se na první pohled odlišuje důrazem na sportovní charakter. Jiná jsou 15" kola z lehké slitiny v černém provedení, stejně jako sportovní podvozek snížený o 15 milimetrů. Styling Kit obsahuje přední a střešní spojler i zadní difuzor. Skla SunSet mají vyšší stupeň zatmavení. ŠKODA Citigo SPORT je k dispozici výlučně v jednom ze tří odstínů karoserie: bílá Candy, červená Tornado a černá Deep. S barvou laku kontrastuje sportovní pruh táhnoucí se od loga na kapotě přes střechu až k střešnímu spojleru. Bílý a černý vůz mají tento pruh červený, naopak s červeným lakem karoserie se kombinuje pruh černý. Sportovní motiv pruhu je dále použit i na zádi vozu, jeho bocích a vnějších zpětných zrcátkách.

Také v interiéru lze nalézt několik sportovních detailů. Sedadla dostala textilní potah se speciálním designem "Sport", který kombinuje červenou, šedou a černou barvu. Kůží s červeným obšitím je potažený tříramenný volant a madlo ruční brzdy i hlavice řadicí páky. Červeně obšité jsou i vkládané koberečky. Palubní deska je lakovaná šedým dekoračním lakem. Odlišný design mají i klíčky k vozu: příslušnost k novému modelu ŠKODA Citigo SPORT prozrazují širokým červeným pruhem s nápisem "sport"."na prvním místě je spokojený čtenář"


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2018 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist