Chevrolet: první exempláře Corvette Z06 míří k zákazníkům

Vrcholné provedení sportovní corvetty s kompresorovým osmiválcem a manuální převodovkou začíná na částce 1,75 milionu korun.
AKTUALITY, 03.12.14 | 12:00
hodnocení článku 3.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Chevrolet Corvette

Spojení Chevrolet Corvette má ve světě sportovních vozů své čestné místo, zájemci o něj přitom nemusí mít na kontě několikamilionové cifry, aby si ho mohli dovolit. Za mořem vám totiž stačí cca 79 tisíc dolarů (v přepočtu cca 1,75 mil. Kč) a můžete ho mít s kompresorovým osmiválcem o výkonu 660 koní doprovázeným točivým momentem 881 Nm. Sporťák má navíc sedmistupňovou manuální převodovku, s níž je možné zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,2 sekundy. V nabídce je i automat s osmi stupni pro jízdu vpřed, s nímž je možné „udělat stovku“ pod tři sekundy.

Už v základní specifikaci koupíte corvette dobře vybavené, pokud by ale zákazník chtěl něco navíc, ceny za příplatkovou výbavu také nejsou takové, jak jsme v Evropě zvyklí. 8.000 dolarů (168 tis. Kč) vám stačí na paket Z07 Performance, ve kterém jsou karbon-keramické brzdy Brembo, stavitelné spoilery nebo pneumatiky Michelin Pilot Super Sport Cup.

Dostupné jsou také různé balíčky výbavy, kdy v případě toho nejvyššího dostanete kožené čalounění, navigaci, karbonové dekory, střechu vyrobenou z uhlíkových vláken a lakovanou průhledným lakem nebo Performance Data Recorder, který bude zaznamenávat vaši jízdu.

Nová generace legendy corvette je nejsilnějším vozem, jaký kdy koncern GM vyrobil. Sporťák, který bude dostupný i jako roadster, se vyrábí v závodě Bowling Green v americkém státě Kentucky."na prvním místě je spokojený čtenář"


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2018 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist