Citroën Berlingo 2015: lehké omlazení a nové motory

Berlingo se aktuálně prodává ve druhé generaci a podle Citroënu je nyní čas na lehký facelift. Novinka se představí na autosalonu v Ženevě.
AKTUALITY, 23.02.15 | 13:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Citroën Berlingo

Změny exteriéru jsou pouze kosmetického rázu, a to jak u osobního provedení Multispace, tak v případě užitkové varianty. Přepracována byla přední část, přičemž pro každou ze čtyř výbavových linií je určen jiný nárazník. V nabídce bude výbava Live, Feel, Shine a vrcholné provedení XTR.

Berlingo Multispace zákazníky láká na prostorný a variabilní interiér, v základní konfiguraci je k dispozici zavazadlový prostor o objemu 675 litrů, ve dvoumístném uspořádání po vyjmutí druhé řady sedadel potom nabídne rovné tři metry krychlové. Citroën umožňuje zvolit si mezi jedněmi i dvěma posuvnými dveřmi, do zavazadlového prostoru lze potom přistupovat skrze víko s otvíracím oknem či asymetrické zadní dvoukřídlé dveře. Bezpečnostní výbava zahrnuje mimo jiné systém automatického brzdění, přední parkovací senzory či zpětnou parkovací kameru. Multimediální systém využívá sedmipalcový dotykový displej a disponuje funkcí Mirror Screen, díky níž může řidič ovládat smartphone pomocí dotykové obrazovky.

TIP:Citroën Berlingo 2015: na českém trhu od 374.400 Kč

Pod kapotou zůstává benzínová šestnáctistovka VTi, dále bude k dispozici nový diesel z řady BlueHDi s výkony 75, 100 a 120 koní, který plní emisní normu Euro 6. V nabídce zůstane i čistě elektrické provedení, u něhož výrobce deklaruje dojezd až 170 km.

Omlazené berlingo se zanedlouho představí na ženevském autosalonu."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/5
2/5
3/5
4/5
5/5


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2018 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist