Děti zajistily renovaci otcovy 38 let staré Fiesty. Vypadá jako nová

Sedm již dospělých dětí zorganizovalo tajnou renovaci plechového rodinného miláčka, v němž se všichni učili řídit.
AKTUALITY, 18.12.16 | 00:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Ford Fiesta

Carlo a jeho žena Gianfranca označují bílé auto, které si pořídili už před 38 lety, za svoje osmé dítě. Když před dvěma lety lékaři diagnostikovali otci rakovinu, jeho sedm „dalších“ dětí se rozhodlo nechat milovaný rodinný vůz zrenovovat.

Fiesta je důležitým členem naší rodiny. Já i moje dvě mladší sestry jsme se v ní nejen učili řídit, ale otec nás v ní i přivezl domů z porodnice,“ řekl nejmladší syn Paolo (34). „Věděli jsme, že jeho snem je mít auto zase jako nové. Bylo s námi na svatbách, na prázdninách, je pro nás jako další bratr nebo sestra. Všichni naše auto znají."

Carlo Tedeschi kupoval Fiestu od prodejce v Sant’llario d’Enza nedaleko svého bydliště. Učil v ní řídit všechny své děti, jimž je dnes 28 až 46 let. Bylo to jediné auto, které kdy koupil jako nové. Má najeto už 245 000 km a začínalo to na něm být znát.

Aby mohl vůz získat status veterána a obdržet speciální zlatou plaketu, musí mít jen originální díly. V Itálii nebylo možné sehnat původní látku na prodřené potahy sedadel. Zpráva o plánu Tedeschiových dětí se ale donesla až k německému klubu příznivců Fiesty a ti dokázali látku sehnat přes internet.

Celý příběh můžete shlédnout v přiloženém videu:


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist