Ford představil Transit Custom Sport Van

Ford nabídne nový Transit Custom také ve variantě Sport Van se sportovně stylizovaným exteriérem.
NOVÉ MODELY, 06.12.12 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
užitkové Ford Transit

Pokud jako živnostník chcete při rozvážce zboží vyniknout v davu, model Sport Van bude pravděpodobně jedna z možných voleb. Transit Custom Sport Van dostal „body kit“ v barvě karoserie, jenž zahrnuje spoiler předního nárazníku, kryty vnějších zpětných zrcátek a rozšířené boční prahy. Výraznější vzhled vozu podtrhují osmnáctipalcová kola z lehkých slitin, obutá do nízkoprofilových pneumatik 235/50. Automobil ale samozřejmě zachovává funkčnost výchozího modelu.

Na sportovní styl navazuje uvnitř částečné kožené čalounění kombinující látku Pewter na středových plochách sedadel s černou kůží na bočnicích. Ve výbavě nechybí systém SYNC s hlasovým ovládáním a podporou mnoha externích zařízení nebo přijímač digitálního rozhlasového vysílání.

Transit Custom Sport Van je poháněn nejvýkonnější verzí motoru 2.2 Duratorq TDCi, která má výkon 114 kW a točivý moment 385 Nm. Vůz je dále vybaven 6stupňovou manuální převodovku a vychází z Transitu Custom s krátkým rozvorem náprav s nejvyšší technicky přípustnou hmotností 2,9 t.

Nový Transit Custom Sport Van bude možné objednávat od začátku roku 2013. Nový Transit Custom má dobrý rok - letos zvítězil v anketě „International Van of the Year“ (Mezinárodní dodávka roku). Jaké jsou vaše zkušenosti s Transity obecně?"na prvním místě je spokojený čtenář"
1/1


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist