Ford vylepšil fiestu, nabízí nové barvy a doplňky výbavy

Fiesta je nyní k dispozici ve třech nových barvách: metalické tmavě šedé Magnetic, červené Candy a metalické béžové Silk. Nechybí také multimediální systém Ford SYNC.
AKTUALITY, 27.05.15 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Ford Fiesta

Fiesta Trend nově dostala kožené madlo ruční brzdy, Fiesta Titanium má nyní chromovanou spodní mřížku, nová 16“ kola z lehké slitiny a také vzor potahů sedadel, jejichž béžové prošívání je sladěno s dekoračními švy na volantu, manžetě řadicí páky, madlu ruční brzdy a velurových kobercích.

Vůz dostal také nové technologie, jako například systém Active City Stop nebo Ford SYNC s hlasovým ovládáním a automatickým tísňovým voláním. Multimediální systém Ford SYNC je součástí verze EcoBoost Edition, která se nabízí k litrovému tříválci s výkonem 100 koní.

V nabídce je dále motor 1.25 Duratec 82 k a vrcholem zůstává sportovní verze ST, která nabízí bohatou standardní výbavu a velmi svižné svezení díky speciálním úpravám podvozku a motoru 1.6 EcoBoost o výkonu 182 koní.

Ford Fiesta se vyrábí v německém Kolíně nad Rýnem. Na trh byl uveden v roce 1976 a od té doby má na kontě více než 17 milionů prodaných kusů. Pro Evropu se vyrábí ve tří- a pětidveřovém provedení, v jiných částech světa je k dostání rovněž jako čtyřdveřový sedan."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/3
2/3
3/3


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2018 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist