0
zpět
 

diskuze k tématu: Prodejci nových aut: "Bojíme se prodeje ojetin"

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 00:51, už zase
Já už to opravdu nechápu, buď jsem natvrdlí já nebo oni. No snad nemyslí vážně, že když je v Rakousku tolik obyvatel jako u nás, že tady prodají stejně nových aut jako v Rakousku, přece jejich výdělky jsou minimálně dvojnásobné. Ať to třeba srovnají s nějakou Africkou zemí, kde žije přibližně stejné množství lidí, to by pak viděli jiná prodejní čísla. Prostě se musí srovnávat pouze trhy se stejnými výchozími parametry, to přece napadne i idiota! A když prostě nemám na nové auto nebo třeba sice mám na nové auto, ale na nějaké v provedení socka, tak si radši koupím auto starší. Přece mně nechtějí namluvit, že auto s 200 tisíci je zralé na šrotoviště, to je třeba nenapadlo, že když budeme auta měnit jak ponožky, tak tím naší matičce přírodě uškodíme ještě víc, protože všichni dobře víme, jak to u nás je s recyklací????
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 06:25, RE: už zase
Falco napsal:
Já už to opravdu nechápu, buď jsem natvrdlí já nebo oni. No snad nemyslí vážně, že když je v Rakousku tolik obyvatel jako u nás, že tady prodají stejně nových aut jako v Rakousku, přece jejich výdělky jsou minimálně dvojnásobné. Ať to třeba srovnají s nějakou Africkou zemí, kde žije přibližně stejné množství lidí, to by pak viděli jiná prodejní čísla. Prostě se musí srovnávat pouze trhy se stejnými výchozími parametry, to přece napadne i idiota! A když prostě nemám na nové auto nebo třeba sice m...
Oni jsou uplni kreteni!!!
To ani nebudu cist,uz nadpis me rozciluje hned o ranu!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 08:20, RE: už zase
Zigi napsal:
Oni jsou uplni kreteni!!!
To ani nebudu cist,uz nadpis me rozciluje hned o ranu!
du blejt velebnosti
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 08:40, Souhlas
lojza napsal:
du blejt velebnosti
Plně souhlasim s Falcem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 08:50, Odpověď
To je co, to je forma odpovědi na včerejší diskusi?!? Srovnávání cen podle různých kritérií je naprosto k ničemu. Dokud tady nebudou prachy, tak se auta rychleji obměňovat nebudou a prohejci můžou hořekovat, jak chtějí. Myslím, že srovnávat počet 10-ti letých aut u nás a v Rakousku není dostatečně transparentní, aby se daly porovnat zásadní rozdíly. Zvolení stáří 20 let je pro tento účel vhodnější. Tam bychom své protivníky roznesli na kopytech dokonale
A víte co ještě, zkoušel jsem si najít někde hodnoty Euro 2,3,4, abych viděl, co se o kolik stlačuje, abych si moh udělat obrázek o tom, zda např lehké auto z 1/2 90. let s nízkou spotřenou a Eurem 2 nevypouští v globále méně škodlivin, než analogický novější, bezpečnější a tedy těžší model s větší spotřebou a Eurem 4. Hodnoty jsem nenašel, budu vděčný, pokud někdo ztratí slovo (odkaz).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 09:09, Nakup noveho
Je mi teprve 22 let, ale jsem zastancem koupe novychm bebo zanovnich aut do 3 let starsi, avsak platova situace v CR me donutila snit o novem aute a vybirat si auto z roku 2000 a to jeste nesmi byt vehlasna znacka protoze tam ceny jdou vysoko. Kdyz jsem vybiral auto pro rodice muselo to byt vetsi auto, jako octavia nebo neco podobne velikeho. Chteli jsem nove auto, ale kdyz jsem videl kolik stoji nove auto s nulovou vybavou a dopocital jsem si co bych musel priplatit za klima, okna v el, a takove blbosti, sel jsem do bazaru, vybral si 5 let stare auto, sevisni knizka, nehavarovano a jsem spokojeny. Ano objevily se nejake opravy ktere by noe auto nemelo ( nebo v zaruce ) ale i tak sjem usetril nekolik set tisic a jsem spokojeny. Takze na zaver: nove auto koupi v CR kazdy.....(musi na nej mit ) takze si ho koupi pouze par vyvolenych, a nebo si koupi nove auto ve vybave Junior a kde to potom jsme? myslite si ze je bezpecnejsi nova fabia Junior bez posilovace rizeni a bez airbagu? nebo za stejnou cenu 2 - 3 roky stara fabia s ABS, airbagy? nemluvne o vzhledu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 09:48, Pro pana Kopečného
Abychom Vám všichni nenadávali, tak jsem se rozhodl, že Vám udělám radost svým příspěvkem: Já bych si ojeté auto nikdy nekoupil. V autobazarech se pohybují pochybná individua s kriminální minulostí, kteří navíc smrdí. To v autosalonu je všechno pěkně navoněné, usměvaví pohlední mladíci mne tam jen obsakují. A ta kvalita! Když si koupíte tři roky starou ojetinu z Německa, tak pod ní pořád ležíte. Nový vůz naopak do servisu vůbec nemusí, a pokud ano, tak do autorizovaného. A to je další výhoda nového auta: neopravuje mi to nějaký vesnický šmudla, ale skutečný vyškolený odborník v čisté kombinéze a ještě si tam mohu dát kávu. Za to si rád připlatím, když vím, že jsou to na slovo vzatí odborníci.
Když nové auto kupuji, zásadně odmítám akční slevy. Jsem snad takový chudák, abych neměl na plnou cenu? Ano, nové auto vyjde na dost peněz, taže se musíme všichni na pár let hodně uskrovnit, ale naší společnou povinností je vylepšit statistiky prodeje nových vozů tak, abychom se konečně vymanili z pověsti postkomunistické země, kterou pořád na Západě máme. Mohl bych peníze sice cpát do baráku, ale proč? Novou střechu mi odnese vítr, ale nové auto mi nikdo neukradne ani nerozbije. Držím Vám, pane Kopečný, palce ve Vaší záslužné činnosti!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 10:26, RE: Pro pana Kopečného
Willy napsal:
Abychom Vám všichni nenadávali, tak jsem se rozhodl, že Vám udělám radost svým příspěvkem: Já bych si ojeté auto nikdy nekoupil. V autobazarech se pohybují pochybná individua s kriminální minulostí, kteří navíc smrdí. To v autosalonu je všechno pěkně navoněné, usměvaví pohlední mladíci mne tam jen obsakují. A ta kvalita! Když si koupíte tři roky starou ojetinu z Německa, tak pod ní pořád ležíte. Nový vůz naopak do servisu vůbec nemusí, a pokud ano, tak do autorizovaného. A to je další výhoda nov...
))) Super!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 10:27, Pro Willyho
Willy napsal:
Abychom Vám všichni nenadávali, tak jsem se rozhodl, že Vám udělám radost svým příspěvkem: Já bych si ojeté auto nikdy nekoupil. V autobazarech se pohybují pochybná individua s kriminální minulostí, kteří navíc smrdí. To v autosalonu je všechno pěkně navoněné, usměvaví pohlední mladíci mne tam jen obsakují. A ta kvalita! Když si koupíte tři roky starou ojetinu z Německa, tak pod ní pořád ležíte. Nový vůz naopak do servisu vůbec nemusí, a pokud ano, tak do autorizovaného. A to je další výhoda nov...
No tak to tady ještě chybělo! Nepsal si to náhodou pan Kopečný sám, protože ho těžko někdo může chválit. Willy, tvoje názory jsou absolutně zcestné, cpát peníze do baráku je pokud se nepletu ta nejjistější investice co můžeš vůbec kdy udělat, nebo obecně do nemovitostí..nevěřím tomu, že to co si napsal myslíš vážně.."nové auto mi nikdo neukradne ani nerozbije", no nevím, ale mít např. novou Octavii za 700 tisíc v Praze na ulici, tak bych se asi bál že přijdu o ni než o střechu. A názory k autorizovanému servisu, to už je bonus největší! Že si tam můžeš dát kávu? No tak ale to je hlavní důvod, to, že tam necháš o pár tisíc víc než u "vesnického šmudly", který mimo jiné opravuje, a ne jen vyměňuje, tak za to si opravdu kafe jinde nekoupíš..
Ach jo, doufám, že tento příspěvek byl pouze zdařilá provokace než reálné uvažování normálního smrtelníka..To jinak klobouk dolů...Jinak s tím Rakouskem..kamarád tam jezdí dělat poskoka, opravuje palety apod. a minimální dělnická mzda je 5 Eur/hod., tak to je 3x víc než u nás..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 10:35, RE: Pro Willyho
Tom napsal:
No tak to tady ještě chybělo! Nepsal si to náhodou pan Kopečný sám, protože ho těžko někdo může chválit. Willy, tvoje názory jsou absolutně zcestné, cpát peníze do baráku je pokud se nepletu ta nejjistější investice co můžeš vůbec kdy udělat, nebo obecně do nemovitostí..nevěřím tomu, že to co si napsal myslíš vážně.."nové auto mi nikdo neukradne ani nerozbije", no nevím, ale mít např. novou Octavii za 700 tisíc v Praze na ulici, tak bych se asi bál že přijdu o ni než o střechu. A názory k autori...
Trochu nadhledu. Je to decentně napsaná ironie ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 11:08, RE: Pro pana Kopečného
Willy napsal:
Abychom Vám všichni nenadávali, tak jsem se rozhodl, že Vám udělám radost svým příspěvkem: Já bych si ojeté auto nikdy nekoupil. V autobazarech se pohybují pochybná individua s kriminální minulostí, kteří navíc smrdí. To v autosalonu je všechno pěkně navoněné, usměvaví pohlední mladíci mne tam jen obsakují. A ta kvalita! Když si koupíte tři roky starou ojetinu z Německa, tak pod ní pořád ležíte. Nový vůz naopak do servisu vůbec nemusí, a pokud ano, tak do autorizovaného. A to je další výhoda nov...
Ty woe,co to je?Kdo to psal za vola?Tak ten clovek sam o sobe je nejaky prachac,co nicemu nerozumi!
Boze zbav nas takovych kryplu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 11:37, RE: Pro Willyho
Tom napsal:
No tak to tady ještě chybělo! Nepsal si to náhodou pan Kopečný sám, protože ho těžko někdo může chválit. Willy, tvoje názory jsou absolutně zcestné, cpát peníze do baráku je pokud se nepletu ta nejjistější investice co můžeš vůbec kdy udělat, nebo obecně do nemovitostí..nevěřím tomu, že to co si napsal myslíš vážně.."nové auto mi nikdo neukradne ani nerozbije", no nevím, ale mít např. novou Octavii za 700 tisíc v Praze na ulici, tak bych se asi bál že přijdu o ni než o střechu. A názory k autori...
Ještě mě pobavilo, "na slovo vzatí odborníci" v autorizovaném servisu..Tak to každopádně..čistě oblečení mechanici kteří jsou na slovo vzatí bych řekl že jsou akorát v Modeně, na výrobní "lince" Ferrari a nebo Lamborghini, tam si tu odbornost a ruční práci nechají ale také zaplatit, tam už ale jde o exkluzivitu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 11:40, RE: Pro pana Kopečného
Willy napsal:
Abychom Vám všichni nenadávali, tak jsem se rozhodl, že Vám udělám radost svým příspěvkem: Já bych si ojeté auto nikdy nekoupil. V autobazarech se pohybují pochybná individua s kriminální minulostí, kteří navíc smrdí. To v autosalonu je všechno pěkně navoněné, usměvaví pohlední mladíci mne tam jen obsakují. A ta kvalita! Když si koupíte tři roky starou ojetinu z Německa, tak pod ní pořád ležíte. Nový vůz naopak do servisu vůbec nemusí, a pokud ano, tak do autorizovaného. A to je další výhoda nov...
I starší auto může být opravováno v autorizovaném servisu, na to pozor pane..akorát že přijdete o ten požitek, že je to první 3 nebo kolik roků zadarmo (když pomineme polovinu pořizovací ceny vašeho nového miláčka, kterou za ty 3-4 roky vždy ztratí, což je pakatel, třeba u Octavie 300-400 tisíc, to za ten pocit stojí ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 12:47, RE: Pro pana Kopečného
Willy napsal:
Abychom Vám všichni nenadávali, tak jsem se rozhodl, že Vám udělám radost svým příspěvkem: Já bych si ojeté auto nikdy nekoupil. V autobazarech se pohybují pochybná individua s kriminální minulostí, kteří navíc smrdí. To v autosalonu je všechno pěkně navoněné, usměvaví pohlední mladíci mne tam jen obsakují. A ta kvalita! Když si koupíte tři roky starou ojetinu z Německa, tak pod ní pořád ležíte. Nový vůz naopak do servisu vůbec nemusí, a pokud ano, tak do autorizovaného. A to je další výhoda nov...
Teď nevím, jestli to bylo míněno ironicky. Pokud ne, tak žijete asi v jiném světě než já. Ve světě profesionálních servisních služeb, přítulných chlapců ... škoda že mně takové štěstí nepotkalo a navíc jsem na ženské )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 14:59, RE: Pro pana Kopečného
Willy napsal:
Abychom Vám všichni nenadávali, tak jsem se rozhodl, že Vám udělám radost svým příspěvkem: Já bych si ojeté auto nikdy nekoupil. V autobazarech se pohybují pochybná individua s kriminální minulostí, kteří navíc smrdí. To v autosalonu je všechno pěkně navoněné, usměvaví pohlední mladíci mne tam jen obsakují. A ta kvalita! Když si koupíte tři roky starou ojetinu z Německa, tak pod ní pořád ležíte. Nový vůz naopak do servisu vůbec nemusí, a pokud ano, tak do autorizovaného. A to je další výhoda nov...
TO JSTE TADY VŠICHNI TAK NATVRDLÍ, NEBO TO JEN HRAJETE? TO JSTE NEPOCHOPILI ŽE VŠE CO PAN WILLY NAPSAL JE IRONIE???
JINAK DOBRÁ PRÁCE :O))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 15:12, si za to můžou sami
Tak s pseudoautem (Fabia, Getz,Punto ....ale i Oktávka,Vectra....) se prostě jezdit "nedá" . Mno a na nové BMW 7 e65 nebo M-B W221 prostě bohužel nemám. A i kdybych měl, vložit 2 mega do auta je dost. Taky bych chtěl raději nové, nejde to, tak se prostě doveze nějaký Méďa W140 nebo aspoň A8 no. Ti co dělají s novými auty si za to můžou sami, aby Fabia 1.2 začínala na nějakých 220.000Kč tak to děkuji nechci.
A mnoho lidí přemýšlí stejně, jen si dovezou něco malého typu Passat, Monďas, P406. Jinak v ŽDB Bohumín likvidujou zdarma staré auta a mají z toho aspoň suroviny. Že euro2 je kupodivu dost rozdíl mezi euro4 vím, ale bohužel no.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 16:51, Bojíme se prodeje ojetin
"Bojíme se prodeje ojetin". Právem, pánové.
To all: Možná jsem šťastná výjimka.nebo jsem ztratil větší část života za komančů, ale nemůžu říci ani měkké f jak proti službám autorizovaného servisu, tak službám svého "dvorního" mechanika.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.08.2006 20:17, RE: Pro pana Kopečného
Zigi napsal:
Ty woe,co to je?Kdo to psal za vola?Tak ten clovek sam o sobe je nejaky prachac,co nicemu nerozumi!
Boze zbav nas takovych kryplu
Hele "zigi" , co nadáváš Kopečnýmu ! To že napsal článek o nějakým problému, udělal proto, aby si pitomove jako třeba ty nebo já, mohli vo tom přečíst. Asi tě to zajímalo když jsi to čet, co? Nikomu tedy nenadávej, vždyť Třeba autor na to kouká jako mi a nakupuje auta v bazaru. TŘEBA.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.08.2006 09:14, RE: Pro pana Kopečného
Mirda napsal:
Hele "zigi" , co nadáváš Kopečnýmu ! To že napsal článek o nějakým problému, udělal proto, aby si pitomove jako třeba ty nebo já, mohli vo tom přečíst. Asi tě to zajímalo když jsi to čet, co? Nikomu tedy nenadávej, vždyť Třeba autor na to kouká jako mi a nakupuje auta v bazaru. TŘEBA.
Hele chytrej a proc bych nemohl nadavat?Je to diskuze a tady si ja budu psat co budu chtit a tobe do toho je kulovy!
AUtor jen keca nesmysly a chtel bych videt jeho garaz!!
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.