Honda dnes představila koncept modelu Civic Tourer

Koncept přibližuje design exteriéru nové Hondy Civic Tourer, která bude představena začátkem roku 2014. Civic Tourer byl navržen v Evropě a je určený pro evropské zákazníky.
AKTUALITY, 05.03.13 | 12:00
hodnocení článku 4.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Honda Civic

Ke konceptu modelu Civic automobilka dodává jen to, že řešení zádi nabídne jeden z nejobjemnějších zavazadlových prostorů v dané třídě. Tak se nechme překvapit. A jaké další novinky představuje Honda v Ženevě?

Honda také potvrdila, že nový 1,6litrový motor i-DTEC z řady Earth Dreams Technology bude po uvedení v modelu Civic počátkem roku 2013 nabízen také pro modelovou řadu CR-V. S emisemi CO2 na úrovni 119 g/km bude CR-V 1.6 i-DTEC po svém uvedení na podzim 2013 jedním z nejčistších a nejúspornějších SUV na trhu. Motor 1.6 i-DTEC bude u Hondy CR-V dostupný v kombinaci s pohonem dvou kol a s manuální převodovkou.

Dále Honda v evropské premiéře představuje nový prototyp NSX Concept, který přibližuje vývoj vzhledu a designu nového supersportovního vozu, a to včetně prvního náhledu na možný vzhled interiéru nové generace modelu NSX. Design karoserie zůstává věrný původnímu konceptu, zachovává si jeho dynamické proporce, zatímco interiér poskytuje řidiči vynikající pozici za volantem.

Značka Honda loni potvrdila představení evropské verze zcela nového modelu Civic Type R. Díky využití technologií ze speciálu Civic pro Mistrovství světa cestovních vozů vývoj postupuje kupředu a společnost Honda dnes může oznámit, že v průběhu roku 2013 budou zahájeny traťové zkoušky nového modelu na okruhu Nürburgring."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/1


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist