Honda zmodernizovala CR-V

SUV prošlo pouze decentními retušemi, na českém trhu lze faceliftované CR-V očekávat v průběhu jara příštího roku.
AKTUALITY, 30.12.14 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Honda CR-V

Omlazená verze se oproti té současné liší jiným designem předních světlometů, kdy jejich diody plynule přechází do přepracované masky chladiče. Honda nyní použila jiné mlhovky, odstín plastů chránících karoserii je nyní tmavší a zadní světla jsou vyvedena v 3D efektu. Všechny tyto úpravy dělají vůz na pohled širší a nižší.

Co se týká použité techniky, i zde se odehrály drobné změny. Úlohu základní motorizace si na sebe bere dieselová šestnáctistovka i-DTEC s výkonem 88 kW. Pro příznivce benzínových motorů je připraven dvoulitrový i-VTEC se 114 kW výkonu. Obě verze se nabízejí pouze v provedení s poháněnou přední nápravou.

TIP: Honda CR-V 2015: na českém trhu od 579.900 Kč

Namísto turbodieselu o objemu 2,2 litru nastupuje jednotka 1.6 i-DTEC, vyladěná na 118 kW výkonu, točivý moment vrcholí hodnotou 350 Nm. S motorem může spolupracovat manuální šestistupňová převodovka nebo devítistupňový automat nové konstrukce. Síla od motoru také putuje na všechna čtyři kola.

TIP:CR-V pro rok 2015: tři hlavní důvody, proč ji koupit

V interiéru výrobce podle svých slov použil kvalitnější materiály, i když jeho podobu ještě neodhalil. Novinkou je posuvná bederní opěrka mezi předními sedadly, ve standardní výbavě je nyní multimediální systém Connect s displejem o úhlopříčce 7“. Funkce Mirror Link potom umožňuje zobrazovat obsah chytrého telefonu přímo na palubním displeji."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/4
2/4
3/4
4/4


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist