Hyundai Accent SR - první "hot hatch" z Koreje!

NOVÉ MODELY, 06.09.05 | 00:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Hyundai Accent

Hyundai bude první korejskou automobilkou s nabroušeným hatchbackem v nabídce. Představení prototypu Accentu SR se očekává ve Frankfurtu, kde se v evropské premiéře předvede i nová generace jeho civilnějších "sourozenců".

Hyundai Accent SRSportovní koncept SR je založen na nové generaci Accentu. Z běžného modelu si toho ale pravděpodobně moc neodnese. Hyundai bude chtít dokázat především evropským zákazníkům, že umí udělat auto ostré jak korejská kuchyně a troufne si hned do silné konkurence Volkswagenu, Opelu, nebo Fordu. Šéfům automobilky holt s rostoucími prodeji roste i sebevědomí a nechtějí sázet už jen na cenu. Ostatně účast několika čínských automobilek ve Frankfurtu znamená, že co nevidět tu budou noví specialisté na levná auta.

TIP: PŘÍLOHA: IAA Frankfurt 2005

Hyundai Accent SRPodrobné informace zatím Hyundai tají, ale jasné je to, že SR zaútočí na konkurenci její vlastní zbraní - přeplňovaným dvoulitrovým čtyřválcem. Ten bude spolupracovat s pětistupňovou automatickou převodovkou. Sériová verze nadupaného Accentu by se měla objevit v průběhu příštího roku a i když Accent SR asi nebude zrovna "lidovka", jeho cena by přeci jenom mohla být příznivá. Bližší informace a fotky přineseme přímo z místa činu ve Frankfurtu.1/3
2/3
3/3


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist