Inovovaný Swift - kosmetické změny s cenou pod 200 tis. Kč.

Suzuki přichází pro modelový rok 2014 s omlazením svého modelu Swift a Swift Sport.
NOVÉ MODELY, 01.07.13 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Suzuki Swift

Změny se nejvíce dotknou nejvyššího stupně výbavy GLX, kterou nově charakterizují LED diodové světlomety pro denní svícení zakomponované do rohů předního nárazníku. LED technologii najdeme také u zadního brzdového světla, což byla doposud výsada modelu Swift Sport. Nově jsou také směrovky integrované do zpětných zrcátek.
U nižšího stupně výbavy se objeví stříbrné lemování předních mlhových světlometů, rozšířena byla také nabídka disků z lehkých slitin a celoplošných krytů kol. Změny se dotkly i palety barevných odstínů, zákazník bude moci vybírat z několika nových metalických laků.
Cena modelu Swift díky zaváděcím bonusům startuje na částce 199900 Kč včetně balíčku bezpečnostní výbavy, který obsahuje 7 airbagů, ESP, ABS + EBD. Vyšší výbavová verze, označovaná GL/AC, začíná s cenou těsně pod hranicí 230 tis. Kč. Její součástí je klimatizace, dálkově ovládané centrální zamykání, elektrické stahování předních oken nebo rádio s podporou formátu MP3 a ovládáním na volantu.

TIP: Suzuki: bohatší výbava pro swift

Verze Swift 4x4 ve výbavě GL/AC startuje na částce 299 900 Kč. Změny se nevyhnuly ani modelu Swift Sport, který je nově k dispozici i v pětidveřovém provedení. Nabízí se ale pouze s maximální výbavou za cenu 389 900 Kč (třídveřové provedení je o 10 tis. Kč levnější). I u tohoto modelu je možné volit z nových metalických barev, konkrétně Sunbrust Yellow (zlatožlutá) a Boost Blue Pearl (svěží modrá)."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/5
2/5
3/5
4/5
5/5


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist