LaFerrari - nejdražší kousek v naší inzerci

Suverénně nejdražším vozem, který se nachází v inzerci Tipcars.com, je ikona mezi sportovními auty – limitované LaFerrari za téměř devadesát milionů. Líbí se vám?
NOVÉ MODELY, 08.10.15 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Ferrari

LaFerrari je první hybrid a zároveň nejrychlejší ferrari všech dob. Pohání ho kombinace vidlicového dvanáctiválce s objemem 6,2 l a elektromotoru. Pokud zaboříte plyn do podlahy, na zadní kola putuje prostřednictvím sedmistupňové dvouspojkové převodovky výkon 963 koní.

Laferrari inzerce Vzhledem ke hmotnosti vozu jen 1 255 kilogramů není problém pokořit stokilometrovou rychlost za méně než tři sekundy a dvoustovkou uháníte za méně než sedm sekund.

Abyste si mohli koupit některý z pěti set vyrobených kusů, nestačilo pouze zaplatit v přepočtu asi 37 milionů korun, ale ve vaší garáži muselo stát nejméně pět jiných vozů z Maranelly. Takovým menším „bonusem“ pro ty, kdo vlastní všechny nové modely uvedené za posledních deset let včetně speciálních sérií, byla šance dostat se do pořadníku na některý z pěti set exemplářů, které byly vyrobeny. Že se na konci dočkáte vysněného vozu, ale rozhodně nebylo jisté. LaFerrari prostě není jen tak pro někoho.

Laferrari inzerce Námi vybrané nejdražší auto inzerce je ve stavu, jako by právě vyjelo z továrny. Má CALB brzdiče v šedém provedení, interiér čalouněný hnědou kůží nebo 4HAR 4-bodové bezpečnostní pásy. Stojí necelých 90 milionů."na prvním místě je spokojený čtenář"


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist