Módní policie TipCars.com hodnotí Škodu Fabia

Jak hodnotí fotografický úlovek našeho čtenáře tým módní policie v dalším pokračování seriálu?
NAŠE TÉMA, 27.05.14 | 00:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Škoda Fabia

Michal Borský (motoristický novinář se zaměřením na testy nových a ojetých automobilů): "Lehký ´tuzing´ českého bestselleru byl investigativním fotografem zřejmě zachycen před některou z diskontních prodejen polských potravin. Asi právě jen a pouze toto kolbiště je jediným prostředím, kde by snad tuctová fabia mohla někoho zaujmout v jiném než posměšném duchu. Sbírka nejlevnějších nalepovacích plastových udělátek leccos vypovídá o kreativní (ne)invenci majitele, zlatým hřebem je rádoby laděná koncovka výfuku, který ovšem ve skutečnosti končí někde úplně jinde..."

Radek Laube (šéfredaktor časopisu AutoDesign&Styling): "Indie? Pákistán? Litvínov? Tento tuningový folklór je asi pro většinu z nás dost odstrašující, ale v jádru je mi vlastně sympatickým. Trochu mi to připomíná silně dekorované indické autobusy, které vytváří kolorit tamních ulic. Majitel má asi kořeny také kdesi na východě a tomu odpovídá i jeho povoz. Kdyby to nebylo foceno na českém parkovišti u Lidlu, ale někde v Indii na voze značky Tata, asi bychom se nedivili vůbec ničemu. Na české škodovce to působí úsměvně a i když se mi auto vůbec nelíbí, nijak mě neuráží. Je to prostě auto člověka, který si žije svým životem a obklopuje se věcmi, které se líbí jemu. A tak to má být."

Slavomír Stýblo (automobilový konstruktér): "Tak tady byl někdo hodně důsledný a precizní. Obtáhnout každou linku jedničkové fabie stříbrně, to chce hodně píle a lásky. No a výsledek se dostavil: Je to hrůza! Je mi toho umělce líto, protože to muselo dát hodně práce. Připomíná mi to doby před rokem 1989, kdy si chtěl člověk svoji ´sto-dvácu´ odlišit, aby ji poznal před obchodním domem Prior v záplavě jiných škodověnek. Nebo je to inspirace čínským porcelánem? Obrázky draků tomu odpovídají."

Jakmile na našich silnicích narazíte na podobný kousek, neváhejte a pošlete fotografii na e-mail: zpravodajstvi@ebmsystem.com1/2
2/2


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2018 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist