Suzuki v Paříži představí novou Vitaru

Kompaktní SUV dostane nové technologie a motory s nižší spotřebou paliva.
AKTUALITY, 03.09.14 | 12:00
hodnocení článku 5.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Suzuki Vitara

O Suzuki Vitara nebylo v poslední době moc slyšet, alespoň od roku 2012, kdy toto SUV, které zvládne i jízdu v terénu, prodělalo decentní facelift. Nyní se automobilka rozhodla ukázat první snímek chystané nové generace.

Design novinky vychází ze studie iV-4 představené na loňském autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem a v portfoliu značky rozšíří nabídku kompaktních SUV. Při pohledu z boku lze vidět odlišně lakované sloupky a střechu vozu, přední části dominují světlomety s technologií LED diod.

Vůz s pěti dveřmi bude vyšším stupněm nad modelem SX4 S-Cross. Pod kapotu se chystají nové, úspornější motory s nižšími emisemi. Dočkají se jak vyznavači benzínů, tak příznivci nafty, z kolika pohonných jednotek si bude možné vybírat, prozatím ale není jisté. Stejně tak se Suzuki nepochlubilo podobou větší verze Grand Vitara.

TIP: Suzuki zahájilo prodej nové Vitary

Novinkou je systém pohonu všech kol 4x4 ALLGRIP, známý už z modelu S-Cross. Ten má zajistit optimální jízdní vlastnosti na jakémkoliv povrchu. Tím ale informace o nové Vitaře končí.

Podrobnosti si výrobce schovává na říjnovou pařížskou motorshow. Nová generace by se měla dostat do výroby na jaře příštího roku. Společně s novou vitarou se představí také modely celerio, swift, swift sport a s-cross."na prvním místě je spokojený čtenář"


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist