Mazda 323F

Majitelem vozu je můj manžel, který ovšem nerad někam něco píše. Tak jsem se odhodlala já a s jeho pomocí jsem vytvořila tento odkaz. Před 6 lety jsme si s manželem koupili Mazdu 323F 'mrkačku' bílé barvy.
RECENZE UŽIVATELŮ, 01.04.12 | 00:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Mazda 323
Značka:Mazda
Model:323F
Typ:BG
Bližší označení:Astina
Karoserie:5 dv
Obsah motoru:1840
Palivo:benzín
Rok výroby:1992
Typ řazení:manuální
Najeto km při koupi:160000
Najeto km nyní:240000
Koupen jako:soukromý vůz
Jak dlouho vůz využívám:6 let
Průměrná spotřeba:8,2
Poruchy:banální - odstřikovače, servo řízení, alternátor, čepy
Předchozí vozidlo:Škoda Rapid

Majitelem vozu je můj manžel, který ovšem nerad někam něco píše. Tak jsem se odhodlala já a s jeho pomocí jsem vytvořila tento odkaz. Jsem ženská řidička od r. 2000, takže podle jiných chlapů 'nic moc'. Začínala jsem jezdit ve škodovce - Rapid. Před 6 lety jsme si s manželem koupili Mazdu 323F 'mrkačku' bílé barvy, z počátku jsem touto koupí nebyla nadšená, protože zase to byl pro mě sportovní typ auta s tím, 'že znovu sedím až na zemi a nic nevidím'. Musím ale přiznat, že na auto jsem si velmi rychle zvykla (pod zkušeným dohledem mého manžela), i když pár škrábanců auto utržilo (přední pravý nárazník, zadní levý nárazník), nikdy jsem ale za to nemohla já, stalo se to tak nějak samo... I když s 'mrkačkama' vepředu se velmi dobře parkuje, mám přehled kolik místa vepředu mám.
Po dvou letech užívání se manžel rozhodl pro změnu laku, vybrali jsme tmavě modrou metalízu, na barvě jsme se velmi rychle shodli a myslím si, že jsme vybrali velmi dobře, s kombinací kol a stříbrných doplňků působí auto velmi elegantně. Manžel našeho 'mazla' ještě přikrášlil o 13 repráků v interiéru a v kufru o jedno repro bednu tzv. tubu, takže pořádný hudební nářez; líbí se mi i zvuk motoru a výfuku, auto prostě musí být slyšet, k tomu ještě pár světel a vzadu v kufru 'barevná hudba', takže jízda jak má být.
Auto nás nikdy nezklamalo, celá rodina, včetně našeho syna, se v něm cítíme opravdu v pohodě a v bezpečí. Design vozidla jako ženské se mi moc líbí, na auto jsme si oba s manželem velmi rychle zvykly (já jsem přidala pár škrábanců), ale dnes jsme se shodli, že našeho 'mazla' jen tak neprodáme, nevyměníme za jiné a pokud nám bude ještě pár let sloužit tak jak doposud, rádi v něm budeme jezdit.
PS: je to dobrý vůz, manžel o mě říká, že jezdím jako 'Fitipaldi' a pokud to říká chlap o vlastní ženě, tak asi na tom něco bude .................KladyZápory
nadčasový desing odcházejí žárovky mrkaček
možnost dokoupení doplňků trochu papá olej
spolehlivost vozu furt mi svítí kontrolka paliva
  
  

Spolehlivost
1
 
Provozní náklady
2
 
Cena náhradních dílů
1
 
Dostupnost náhradních dílů
1
 
Koupili byste si automobil od stejné značky znovu? asi anohodnocení
brzdy
1
design
1
dílenské zpracování
3
dynamika motoru
2
jízdní komfort
4
ovladatelnost
1
prostornost
2
pružnost motoru
2
řazení
2
řízení
1
sedadla
1
spotřeba
3
výhled z vozu
1
celkové hodnocení - průměr:
1.84
Toto hodnocení je subjektivním dojmem autora testu, který hodnotí automobil s přihlédnutím k vozům srovanatelné třídy.
Uděluje se známka od 1 (výborné) do 5 (nedostatečné).


1/1


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist