Mitsubishi v Paříži ukáže Outlander PHEV Concept-S

Dva roky po premiéře Outlanderu PHEV si Mitsubishi Motors Corporation (MMC) vybrala pařížský autosalon “Mondial de L’Automobile” jako místo pro představení Outlanderu PHEV Concept-S.
AKTUALITY, 01.10.14 | 13:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Mitsubishi Outlander

Outlander PHEV Concept-S je koncepční vůz, který MMC navrhla jako speciální verzi sériově vyráběného modelu Outlander PHEV. Vůz je vyveden v odstínu laku „Platinum White Glass Flake“. Oproti standardní verzi bylo logo výrobce oboustranně orámováno chromovým dekorem, světlomety jsou nyní více protažené nahoru do boků.

Outlander PHEV je nejnovějším zástupcem řady elektromobilů od Mitsubishi Motors. Automobilka plánuje, že čistě elektrické a plug-in hybridní vozy budou v roce 2020 tvořit 20 % z jejího celosvětového prodeje. S naplněním tohoto cíle pomáhá i hybridní verze modelu Outlander.

Mitsubishi Outlander Plug-in Hybrid cílí zejména na evropské zákazníky. Evropa představuje trh s největším potenciálem pro tyto technologie. Outlander PHEV představuje první plug-in hybridní vůz japonské automobilky, který má být zároveň jakýmsi průkopníkem budoucí řady modelů s plug-in hybridním pohonem. Outlander PHEV Concept-S je také nositelem souboru nových technologií nazvaných @earth TECHNOLOGY. Tento balíček různých opatření má zvýšit bezpečnost a zároveň snížit spotřebu paliva a emise výfukových plynů.

Specifikace Mitsubishi Outlander PHEV Concept-S
Délka: 4 760 mm
Šířka: 1 842 mm
Výška: 1 700 mm
Rozvor náprav: 2 670 mm
Pohon: Plug-In Hybrid EV (systém pohonu všech kol (4WD) s dvojicí elektromotorů a řadovým zážehovým čtyřválcem 2,0 l 16v DOHC MIVEC)"na prvním místě je spokojený čtenář"
1/6
2/6
3/6
4/6
5/6
6/6


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist