Módní policie TipCars.com hodnotí Škodu Fabia

Jak hodnotí fotografický úlovek našeho čtenáře tým módní policie v dalším pokračování seriálu?
NAŠE TÉMA, 03.07.14 | 00:00
hodnocení článku 4.2 b / 5x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Škoda Fabia

Michal Borský (motoristický novinář se zaměřením na testy nových a ojetých automobilů): "Nevím přesně, kde se tato zvláštnost bere, ale pro tuning jako takový si nadšení úpravci často vybírají i zdánlivě zcela nevhodná vozidla. Fantazii se však meze nekladou, o čemž svědčí snímky poladěné fabie combi. V tomto případě jde už o poměrně sofistikovanou formu úprav, u které majitel musel i trochu přemýšlet a investovat. Výsledek je z podstaty upravovaného auta možná poněkud bizarní, ale v zásadě čistý a neurážející. Inu, proti gustu žádný dišputát!"

Radek Laube (šéfredaktor časopisu AutoDesign&Styling): "Jestli to měl být tuning, aby auto vypadalo více sportovně, tak je bohužel mimo. Je na tom krásně vidět, jak je důležité umět plochy správně rozdělit a vyvážit. Stačilo zakrýt pár otvorů a předek vypadá těžce a obtloustle a auto působí sice možná trochu víc roztomile animálně, ale určitě ne lehce a sportovně. Na letošním ženevském autosalonu se mi velmi líbil Citroen C4 Cactus, který má podobně oblý a plný předek. Působí tak originálně a je z něj cítit, že mu nejde o to vypadat jako nejrychlejší auto ve městě. Dokonale se vyčleňuje z masy ostatních aut, které povětšinou jdou na ruku dnešnímu trendu agresivních a sportovně laděných stylingů. Tento přístup je mi velmi sympatický a jsem přesvědčený, že je i správný. Bohužel se obávám, že autor této fabie chtěl mít spíš sportovně laděný vůz, což se hlavně díky přednímu nárazníku nepovedlo. Když už má tuning být show, tak bych zvedl podvozek a přidal kola ve stylu offroad. Možná by se to k tomu hodilo víc."

Slavomír Stýblo (automobilový konstruktér): "Tak ten nápad s černou střechou a kapotou se mi líbí! Černá pěkně kontrastuje se stříbrnou a z výroby nudné fabii to dodává šmrnc. Dotvořený přední nárazník působí zlověstně, ale ty mříže v jeho nasávacím otvoru jsou poněkud humpolácké. Svisle orientovaný gril by asi působil lépe. Nelíbí se mi zadní svítilny a ten nákupní seznam na dveřích (já vím, tak to mají závoďáky, ale ty za to dostávají zaplaceno od sponzorů). Celkově téhle fabce dávám palec nahoru..."

Jakmile na našich silnicích narazíte na podobný kousek, neváhejte a pošlete fotografii na e-mail: zpravodajstvi@ebmsystem.com1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist