Módní policie TipCars.com hodnotí VW Golf

Jak hodnotí fotografický úlovek našeho čtenáře tým módní policie v dalším pokračování seriálu?
NAŠE TÉMA, 17.04.14 | 00:00
hodnocení článku 4.2 b / 5x
vaše hodnocení: 0 b.

Michal Borský (motoristický novinář se zaměřením na testy nových a ojetých automobilů): "Volkswagen Golf čtvrté generace je důsledkem svojí účasti v dobových akčních snímcích a počítačových hrách oblíbeným terčem tuningu všeho druhu. Asi nejhorší a nejméně vkusné přestavby bývají ty, které zůstanou takříkajíc na půl cesty, což je i případ dnešního respondenta. Tuctově "vytuněný" předek žádnou originalitu nepřináší, stejně jako zatmavená zadní okna a omšelý lak. Paradoxně nejzajímavějším prvkem celého uměleckého díla se tak jeví trochu trhlá, ale designově zajímavá zelená kola. Zapomenout samozřejmě nelze na obligátní tažné zařízení."

Radek Laube (šéfredaktor časopisu AutoDesign&Styling): "Jsem v této rubrice zvyklý vídat mnohem hustější výtvory, takže mě tenhle golf nechává vcelku klidným. Jediné, co stojí za pozornost, jsou samozřejmě jedovatě zelená kola, která okamžitě upoutají pozornost. Tvarově jsou v pořádku a černočerný golf trochu rozsvítit potřebuje. Aby kola nepůsobila "vypůjčeně", určitě by to chtělo barevně propojit s nějakými dalšími prvky. Ale opatrně, v těchto případech je od malé provokace ke kolotočářskému nevkusu opravdu jen kousek. Osobně bych se těmto odstínům radši vyhnul, neboť zvlášť na starším autě působí dost nevyzrále a amatérsky."

Slavomír Stýblo (automobilový konstruktér): "Moje manželka se vrátila z nákupů celá rozzářená, že sehnala krásně barevné boty. Je jaro a barevná obuv zřejmě frčí! A tento golfista v tom jede také. Popravdě, já bych si to na auto nedal, ale ani mě to nějak zvlášť neuráží. Já jen nemám rád věci, které fungují špatně nebo dokonce škodí a pokud jsou tedy zelené liťáky kulaté, tak s nimi nemám problém. Ale co mi přijde na autech směšné, jsou "jako věci". Takže víc než zelená barva mě na kolech dráždí "jako centrální matice".

Jakmile na našich silnicích narazíte na podobný kousek, neváhejte a pošlete fotografii na e-mail: zpravodajstvi@ebmsystem.com1/1


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist