Nissan X-Trail povyrostl

Na český trh dorazila druhá generace populárního SUV Nissan X-Trail.
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Nissan X-Trail
Nissan X-Trail 
Zepředu je nový x-trail rozpoznatelný hlavně podle rozdílně tvarovaných světel.
Navzdory podobě, která novinku spojuje s jejím předchůdcem, je automobil kompletně přepracován. Jiná je karoserie, podvozek i některé motory. Vůz narostl ve všech směrech a získal také pozoruhodně velký zavazadlový prostor (od 479 litrů).
Paleta motorů nabízí dvě zážehové (2,0 l a 2,5 l) a dvě vznětové verze (2,0 l s výkony 150 nebo 173 k). Zážehové motory se standardně kombinují s manuální šestistupňovou převodovkou, k dispozici je rovněž počítačově řízená bezestupňová převodovka CVT. Poprvé se v nabídce objevuje také automatická převodovka ve spojení s naftovým motorem. Pohon všech kol je řízen elektronicky s pomocí systému All mode 4x4-i vylepšeného o asistenta pro jízdu z kopce (DDS) a rozjezdu do kopce (USS).
V základní výbavě x-trailu najdeme šest airbagů, automatickou klimatizaci, palubní počítač, rádio s CD přehrávačem nebo hands free propojené s telefonem pomocí bluetooth. Nejlevnější x-trail s benzinovým motorem stojí 755 000 korun, s dieselem vyjde nejméně na 799 000. Podnikatelům je k dispozici také verze N1 s možností odpočtu DPH.

1/82/83/84/85/86/87/88/8


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - mobilní verze

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist