Nová Octavia Combi přichází se zavazadelníkem o objemu 610 litrů

Poprvé bude na autosalonu v Ženevě 2013 k vidění také ŠKODA Octavia Combi 4×4 s nově vyvinutým pohonem všech kol, realizovaným prostřednictvím spojky Haldex 5.
NOVÉ MODELY, 19.02.13 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Škoda Octavia

Nová Škoda Octavia Combi je o 90 milimetrů delší a o 45 milimetrů širší než její předchůdkyně. Rozvor vzrostl o necelých jedenáct centimetrů. Výsledkem je nová nabídka prostoru. Octavia Combi nabízí osobám cestujícím na zadních sedadlech před koleny 73 milimetrů.

Základní objem zavazadelníku je 610 litrů. Po sklopení opěradel zadních sedadel se zavazadlový prostor zvětší až na 1.740 litrů. A samozřejmě nesmí chybět ‚simply clever’ detaily: Vedle novinek, známých už z nového liftbacku Octavia, má nová Octavia Combi na palubě řadu dalších zajímavých vychytávek. Příkladem je odkládací kapsa na kabáty za zadními sedadly nebo odjištění opěradla zadního sedadla ze zavazadlového prostoru. Přepravu velmi dlouhých předmětů umožňuje sklopné opěradlo sedadla spolujezdce. Pod variabilně nastavitelnou a polohovatelnou dvojitou podlahou najde své místo roletový kryt zavazadlového prostoru a příčný střešní nosič.

A jak popsat design zadní části? Zadní skupinové svítilny ve tvaru písmene C a charakteristické trojúhelníkové prvky na pátých dveřích už na první pohled jednoznačně identifikují nový model jako vůz značky ŠKODA. Stejně jako Octavia má i Octavia Combi v každé zadní skupinové svítilně dva pruhy svítícího písmene C."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/2
2/2


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist