Polestar v ČR rozšiřuje nabídku software pro zvýšení výkonu

Švédská společnost Polestar vyvinula modifikovaný software pro modely Volvo S/V60, XC60, V70/XC70, XC90 a S80 vybavené motory T6 a D5. Český importér nyní nabízí možnost pořídit si i tuningové produkty pro motory T5 vozů C30/S40/V50.
NOVÉ MODELY, 23.10.12 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.

Tuningový balíček nabídne zvýšení výkonu i točivého momentu. Motor T6, který po úpravách od Polestaru disponuje výkonem 329 k / 480 Nm, je nejvýkonnějším automobilkou schváleným motorem v historii a motor D5 s parametry 230 k / 470 Nm představuje aktuálně nejvýkonnější z dieselových motorů.

Zvýšení výkonu je realizováno ve spolupráci mezi Volvo Cars a firmou Polestar. Ta je oficiálním partnerem společnosti Volvo od roku 1996 a optimalizaci vozidel pro automobilové závody se věnuje již řadu let. Své technické znalosti nyní přináší i na český trh.

„Naši zákazníci, kteří kladou důraz na výkon, nám sdělili, že by měli zájem o výrobcem schválený tuning pro svá vozidla,“ uvedl Frank Versaevel, generální ředitel společnosti Volvo Auto Czech. „Se společností Polestar dokážeme zvýšit výkonnostní potenciál našich motorů a kromě toho se úpravou zvyšuje i hodnota vozidla.“

Polestar rovněž optimalizuje výkon a točivý moment, aniž by tyto úpravy měly vliv na certifikované hodnoty spotřeby paliva či na deklarované množství produkovaných emisí.

Instalace je prováděna výhradně v autorizovaných servisech Volvo. Po provedení optimalizace výkonu vozu zůstanou původní záruka Volvo a servisní program nezměněny. A na závěr cena - kompletní balíček vyjde zájemce na necelých 26 tis. Kč včetně DPH."na prvním místě je spokojený čtenář"


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist