Renault: další informace o novém traficu

Zahájení prodeje nové generace traficu i sesterského Opelu Vivaro je naplánována na léto tohoto roku.
AKTUALITY, 16.04.14 | 12:00
hodnocení článku 5.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Renault Trafic

Exteriéry obou vozů se liší pouze v několika detailech, například odlišném designu nárazníků a znaky obou automobilek. V základní výbavě obou dodávek by nemělo chybět elektrické ovládání oken a zpětných zrcátek, manuální klimatizace nebo palubní počítač. Ve vyšších verzích bude Renault nabízet mimo jiné multimediální systém R-Link, navigaci, hlasové ovládání, bezklíčové odemykání, zamykání a startování nebo parkovací senzory. Kolem pracoviště řidiče se nachází celá řada odkládacích prostor a přihrádek, největší z nich o objemu 54 litrů se nachází pod sedadlem spolujezdce.

Výrobce uvádí, že do prodloužené varianty karoserie je možné naložit předmět o délce až 4,15 m (u standardní verze je to 3,75 m). Díky bočním posuvným dveřím, které mohou být buď na pravé, nebo obou stranách vozu, bude možné naložit europaletu.

Pod kapotu se dostane pouze dieselová šestnáctistovka ve čtyřech výkonových stupních, přičemž kombinovaná spotřeba se má pohybovat v rozmezí 5,7 až 6,1 l/100 km. K dispozici bude systém Start/Stop, poslední dvě výkonnější verze (120 a 140 koní) budou přeplňovány dvěma turbodmychadly.

Nová generace traficu se bude vyrábět ve francouzském Sandouville. Na kolik si jej bude Renault cenit, zatím nevíme, další informace se dají očekávat v nejbližších několika týdnech."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/3
2/3
3/3


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist