Renault nabízí limitovanou edici Capturu

Crossover Captur s přídomkem Helly Hansen dostal speciální lak a asistenta do terénu.
AKTUALITY, 07.05.14 | 12:00
hodnocení článku 5.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Renault Captur

Renault se rozhodl spolupracovat s výrobcem outdoorového oblečení Helly Hansen, která vyladila jeho crossover captur. Výsledek spojení lze vidět na první pohled – auto dostalo nový rudý lak Flamme Red, plakety na předních blatnících a 17” kola z lehkých slitin.

Jako bonus captur dostal take systém Extended Grip, který má napomoci k lepším jízdním vlastnostem a bezpečnější jízdě v terénu.
Tato speciální edice bude v Česku k dostání od června tohoto roku, první vozy zamíří k zákazníkům v září.

Vůz bude standardně vybaven multimediálním systémem R-Link, automatickou klimatizací, elektricky sklopnými zrcátky, mlhovkami s nasvětlováním zatáček nebo vyhřívaná přední sedadla.

Pod kapotou lze mít benzínový tříválec TCe o výkonu 66 kW nebo silnější dvanáctistovku s výkonem 88 kW, pro milovníky nafty je určena patnáctistovka dCi s 66 kilowatty výkonu.

V Česku si captur od května minulého roku našel přes 300 zákázníků. Téměř 60 % z nich si vybralo nejvyšší výbavu Dynamique 120 s dvouspojkovou automatickou převodovkou EDC. Čtvrtina zákazníků zvolila motorizaci 1.2 TCe a tři pětiny z nich si odvezli vůz s dvoubarevnou karoserií.

Renault Captur, který měl svoji premiéru v květnu minulého roku, vychází ze stejnojmenného konceptu. Jedná se o spojení vozů MPV, SUV a klasického hatchbacku. Captur je spolu s cliem reprezentantem nového designérského směru značky."na prvním místě je spokojený čtenář"


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist