S podzimem se začnou prodávat ojetiny. Náš e-book pomůže

Vážení čtenáři, v polovině září minulého roku jsme zde na tipcars.com zveřejnili rozsáhlého průvodce o problematice nákupu ojetého vozu. Pojďte si s námi obsah e-booku připomenout, třeba se vám budou tyto informace hodit.
AKTUALITY, 26.08.15 | 09:00
hodnocení článku 4.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.

V podrobném materiálu, který si můžete zdarma stáhnout ZDE: Průvodce nákupem ojetého vozu (budete přesměrováni na web www.TipCars.com), jsme se věnovali problematice správného výběru vašeho nového - ojetého vozu. Zaměřili jsme se na způsoby, jak lze auto koupit, i na postup při fyzické prohlídce vozidla. Nevynechali jsme mimo jiné ani podrobný popis administrativních kroků nutných k přihlášení vozidla na nového majitele.
Jsme velmi potěšeni zájmem, který náš e-book vzbudil mezi čtenáři. Však si jej od září 2014 stáhlo přes 1 700 z vás. Pokud vám náš e-book pomohl, doporučte jej vašim známým nebo sdílejte tento článek na sociálních sítích. A pokud máte tipy, o co tento materiál obohatit, podělte se s námi o své názory v diskusi pod článkem nebo nám napište na zpravodajstvi@ebmsystem.com.

A na závěr ještě jedna dobrá zpráva. Po úspěchu z minulého roku jsme se rozhodli i letos připravit podrobný e-book pro všechny, kteří auto prodávají. Poradíme vám v něm, jak auto připravit před vlastním prodejem a zmíníme i konkrétní kroky, jak při prodeji postupovat a jak se připravit na případnou reklamaci. Na rozsáhlém materiálu už teď pilně pracujeme a zveřejníme ho v polovině září.

nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist