Škoda: akční Rapid StylePLUS

Škoda nyní nabízí model Rapid ve výbavové variantě StylePLUS. Standardem jsou xenonové světlomety, zadní spoiler, dvoubarevná sedmnáctipalcová kola z lehkých slitin a interiér s novými dekoračními lištami.
AKTUALITY, 27.08.13 | 13:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Škoda Rapid

Akční model Rapid StylePLUS vychází z výbavového stupně Ambition. Od standardního Rapidu se odlišuje designovými prvky v černém provedení, mezi něž patří zadní spoiler na pátých dveřích, kryty vnějších zpětných zrcátek a lišty na předním nárazníku a dveřích. Rapid StylePLUS také dostal standardně xenonové světlomety a přední mlhová světla s "corner" funkcí.
Rapid StylePLUS si zákazníci budou moci objednat v barvách bílá Candy, žlutá Sprint, červená Corrida, zelená Rally a modrá Denim. Model jezdí na dvoubarevných černo-stříbrných sedmnáctipalcových kolech Ray z lehké slitiny.

Změny se udály také v interiéru, kde se cestující mohou posadit do sportovních sedadel a pedály zdobí kryty z ušlechtilé oceli s protiskluzovými gumovými plochami. Za příplatek lze mít navigační systém Amundsen+, nechybí klimatizace a tónovaná boční okna SunSet.

Zákazníci si budou moci vybrat ze čtveřice motorů - dvou zážehových dvanáctistovek TSI (výkony 63 kW nebo 77 kW), a dvou verzí motoru 1.6 TDI (výkon 66 či 77 kW). Silnější benzínový motor je spojen s manuální šestistupňovou převodovkou, pro zbylé tři motorizace je určen manuál pětistupňový.
Cena Rapidu StylePLUS začíná na 303.900 Kč."na prvním místě je spokojený čtenář"


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist