Škoda bodovala v anketě Auto Trophy

Škoda Rapid vyhrála cenu Auto Trophy 2012, udělovanou časopisem AUTO ZEITUNG. Čtenáři tohoto magazínu zvolili tento model za vítěze v kategorii ‚Nejvýhodnější auto‘.
AKTUALITY, 22.11.12 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
Zisk Auto Trophy je už druhým úspěchem pro vůz ŠKODA Rapid. V anketě „Zlatý volant“ časopisu Auto Bild a nedělníku Bild am Sonntag se krátce předtím umístil na třetím místě.
„Velice nás těší, že čtenáři časopisu AUTO ZEITUNG vedle našeho nového kompaktního modelu Rapid ocenili i kvality našich modelů Citigo a Yeti. “ řekl předseda představenstva společnosti ŠKODA Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland při předávání cen v düsseldorfském Meilenwerku. Vahland ocenil, že se prestižní cena Auto Trophy neuděluje na základě volby úzké skupiny expertů, ale řidičů s každodenními zkušenostmi.
AUTO ZEITUNG své čtenáře letos již po pětadvacáté vyzval, aby vyznamenali nejoblíbenější vozy prestižní cenou Auto Trophy. Při jubilejním ročníku této ankety se na nejvyšší příčce na stupních vítězů umístily i další dva vozy značky ŠKODA. Model Citigo se umístil na prvním místě v kategorii ‚importované městské vozy‘, kompaktní SUV Yeti zvítězil mezi ‚importovanými terénními vozy do 30.000 Euro‘.
Na stupních vítězů se ve svých kategoriích umístily také modely ŠKODA Superb, Roomster a Fabia mezi importovanými vozy v kategoriích ‚vyšší třída‘, ‚MPV‘ a ‚malé vozy‘. Hlasy 110.825 čtenářů jsou dle vyjádření AUTO ZEITUNG novým rekordem v 25leté historii Auto Trophy.

"na prvním místě je spokojený čtenář"


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist