Škoda Citigo CNG - zatím jako předsériová verze

Škoda dnes v rámci udělování ekologických cen E.ON Energy Globe Award české veřejnosti poprvé ukáže Citigo s pohonem na stlačený zemní plyn v podobě předsériového vozu.
NOVÉ MODELY, 04.10.12 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Škoda Citigo
ŠKODA je generálním partnerem ceny E.ON Energy Globe Award ČR i poprvé vypisované iniciativy ‚Produktové IN.OVACE‘. Vybrané projekty budou představeny v rámci dnešní akce. V letošním roce bylo do soutěže přihlášeno 165 projektů. Při této příležitosti česká automobilka poprvé v České republice ukázala předsériový vůz ŠKODA Citigo CNG Green tec. Je to vůbec první vůz této značky poháněný zemním plynem, zkratka CNG znamená ‚Compressed Natural Gas’.
Citigo CNG Green tec dosahuje emisí 79 g CO2/km. Tuto hodnotu umožňuje palivo – zemní plyn – a technologie ŠKODA Green tec s prvky, jako jsou systém Start-Stop, rekuperace brzdné energie a pneumatiky se sníženým valivým odporem. Městský vůz s motorem o výkonu 50 kW (68 koní) spotřebuje 2,9 kg zemního plynu na 100 km. Dojezd vozu je 550 km (350 km na plyn, 200 km na benzin z přídavné nádrže, kterou je vůz také vybaven).

"na prvním místě je spokojený čtenář"
1/3
2/3
3/3


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2018 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist