Škoda Octavia RS 230: další ženevská novinka

Hlavní hvězdou expozice domácí automobilky na blížícím se autosalonu v Ženevě bude nový superb, odhalena bude ale také ostrá octavia nebo Fabia Monte Carlo.
AKTUALITY, 25.02.15 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.

Nová Škoda Octavia RS 230 je prozatím nejrychlejším provedením octavie. Jako první vůz značky v historii je vybavena diferenciálem s elektrohydraulicky řízenou svorností pro lepší trakci při průjezdu zatáčkou. Označení modelu číslem 230 odkazuje na výkon motoru, který posílil o 10 koní na celkových 230, zrychlení z 0 na 100 km/h je potom otázkou 6,7 s a Octavia RS 230 se dokáže rozjet až na 250 km/h. Na trh se dostane letos v červnu.

Premiéru si odbyde také Fabia Monte Carlo, která dostala řadu doplňků exteriéru, až sedmnáctipalcová kola nebo panoramatickou střechu. V interiéru na zákazníky čeká sportovní tříramenný volant obšitý kůží a sportovní sedadla. Objednat lze také snížený podvozek.

Škoda Auto představí také modely Edition, které vznikly při příležitosti dvou významných jubileí – výrobce slaví 120 let existence a před 110 lety vyjel z Mladé Boleslavi první automobil značky Laurin & Klement. Modely Edition jsou vybaveny například volantem a hlavicí řadicí páky obšitou kůží, novým sdruženým přístrojovým panelem, jinými potahy sedadel nebo dekoračními prvky z kartáčovaného hliníku. Modely Edition dorazí na vybrané trhy během letošního roku."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/4
2/4
3/4
4/4


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist