Škoda představila nový scout

Škoda dnes uvolnila první obrázky nového scoutu. Naživo jej uvidíme zanedlouho na ženevském autosalonu. Už teď ale víme, že má podvozek zvýšen o 33 mm. Další podrobnosti v článku.
AKTUALITY, 11.02.14 | 10:00
hodnocení článku 5.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.

Automobilka slibuje, že nový scout nadchne offroadovým vzhledem, inovativním řešením pohonu všech kol a skvělými jízdními vlastnostmi. Model vychází z octavie Combi. Vpředu a vzadu má vůz černým plastem chráněné nárazníky se stříbrnými prvky ve stylu terénních vozů. V přídi je otvor přivádějící vzduch do motorového prostoru a ostře řezané mlhové světlomety. Prahy a lemy blatníků chrání černé plastové kryty, podobně jsou černými ochrannými lištami chráněny také boky dveří. Světlá výška je oproti běžnému modelu octavia zvětšena o 33 milimetrů. Součástí sériové výbavy jsou sedmnáctipalcová kola z lehkých slitin. V interiéru je kůží potažený multifunkční tříramenný volant a další prvky v designu scout.

TIP: Škoda rozjíždí výrobu nové Octavie Scout

Řešení pohonu všech kol využívá mezinápravové spojky Haldex páté generace. Maximální přípustná hmotnost přívěsu vzrostla o 25 procent na dvě tuny. Podstatně byly také zlepšeny rozjezdové vlastnosti a stoupavost vozidla. Díky zvětšení nájezdových úhlů zvládá ŠKODA Octavia Scout náročnější terén. V nabídce jsou dva vznětové motory a jeden motor zážehový. Tyto agregáty jsou v porovnání s předchozí generací v průměru o 20 procent úspornější."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/11
2/11
3/11
4/11
5/11
6/11
7/11
8/11
9/11
10/11
11/11


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist