Škoda Superb Combi: do těžších podmínek s paketem Outdoor

Mladoboleslavská Škoda Auto pro svoji vlajkovou loď Superb Combi nabízí nový outdoorový paket, který vůz ochrání při provozu v těžších podmínkách.
AKTUALITY, 14.01.14 | 12:00
hodnocení článku 5.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Škoda Superb

Součástí této sady dílů jsou plastové kryty kolem celého vozu, modifikované nárazníky s černými plastovými ochrannými prvky, lemy blatníků a prahů a také další ochranné prvky. Chráněna je také nákladová hrana zavazadlového prostoru. Hlavním účelem plastových dílů je poskytnout karoserii i podvozku větší ochranu například při provozu po nezpevněných cestách.

Paket Outdoor je k dispozici téměř pro všechny kombinace motorů a převodovek modelu superb s pohonem předních nebo všech kol – s výjimkou verze GreenLine (zájemci o oplastovaný superb v této verzi si budou muset počkat, objeví se o něco později). K dostání je však pouze u karosářské verze Combi. Automobilka si za něj účtuje 44.900 Kč.

Pod kapotou Škody Superb s paketem Outdoor lze mít zatím čtyři benzínové a tři naftové agregáty. Nabídka pokrývá spektrum motorů od základního čtyřválce 1.4 TSI o výkonu 92 kW až po šestiválec 3.6 FSI s výkonem 191 kW, se kterými mohou spolupracovat šesti- a sedmistupňové převodovky DSG. Verzi GreenLine pohání jednotka 1.6 TDI s výkonem 77 kW, která se podle údajů výrobce ve spojení se šestistupňovou manuální převodovkou a pohonem předních kol spokojí se 4,6 l nafty na 100 km. V případě provedení 4x4 se o pohon zadní nápravy stará spojka Haldex čtvrté generace."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/2
2/2


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist