Škoda Superb Combi Outdoor - první fotky

ŠKODA Superb Combi se teď uplatní i mimo zpevněné silnice. Vlajkovou loď automobilky ŠKODA lze nyní nově objednávat se speciálním designovým paketem „Outdoor“.
NOVÉ MODELY, 04.06.12 | 13:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
Škoda Superb Combi Outdoor (2012) ŠKODA Superb Combi se teď uplatní i mimo zpevněné silnice. Vlajkovou loď automobilky ŠKODA lze nyní nově objednávat se speciálním designovým paketem „Outdoor“.
Provedením „Outdoor“ rozšiřuje Škoda modelovou řadu Superb o další variantu s karoserií kombi. Paket „Outdoor“ zahrnuje nové plastové díly jako zadní nárazník, lemy blatníků a prahů. Přední nárazník má ve srovnání s běžným vozem Superb Combi robustnější vzhled, zvětšený nasávací otvor a kruhové mlhovky. Cena paketu je 50 tis. Kč.
Paket „Outdoor“ je dostupný pro všechny modely Škoda Superb Combi s pohonem předních, nebo všech kol – s výjimkou verze GreenLine.
Model Superb Combi s paketem „Outdoor“ je logickým pokračováním nabídky modelů značky pro volný čas, které zákazníci znají pod názvem Scout. Paket „Outdoor“ ve spojení s pohonem 4x4 a paketem pro špatné cesty nyní umožňuje z modelu Superb Combi sestavit vůz, který se svým vzhledem a jízdními vlastnostmi zařazuje po bok modelu Octavia Scout.


"na prvním místě je spokojený čtenář"
1/2
2/2


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist