Škoda Superb je od nového roku levnější

AKTUALITY, 13.01.05 | 08:00
hodnocení článku 2.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Škoda Superb

Vlajková loď mladoboleslavské automobilky nabízí od nového roku bohatší výbavu za méně peněz. Nejlevnější verze Superbu s benzínovým motorem 2,0 a výbavou Classic je teď o celých 70 000 Kč levnější. Z původních 689 900 Kč cena klesla na 619 900Kč.

SuperbZlenvily i ostatní stupně výbavy a motorizace a Superb, který už přeci jenom není žhavou novinkou, má zákazníky opět na co nalákat. Nejnižší stupeň výbavy Classic letos navíc obsahuje 16" litá kola Orbit, automatickou klimatizaci Climatronic a vypínatelný airbag spolujezdce.

Prostřední úroveň výbavy Comfort dostala přídavkem bi-xenonová světla, hlavové airbagy, vyhřívání předních sedadel, parkovací asistent, nebo stabilizační systém ESP ke všem motorům.

A konečně nejvyšší stupeň výbavy Elegance. Ten se rozrostl o nejméně položek, konkrétně o dvě. Oproti loňsku najdete v kufru CD měnič a usednete za kožený volant s ovládáním tempomatu a audiosoustavy. Nejvýše se cena bez příplatkové výbavy vyšplhá u provedení Elegance 2,5 TDI na 1 049 900 Kč, což je nejen mezi koncernovou konkurencí poměrně výhodná cena. Navíc má ještě Škoda Superb na svém kontě jeden exotický titul. V indii byla vyhlášena autem roku, a to sotva rok po uvedení na tamní trh.

nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist