ŠKODA ukazuje ve Wörthersee pět sportovců

Hlavním tahákem je Rapid SPORT. Kromě toho ukáže automobilka novou Škodu Octavia Combi se sportovním paketem, Škodu Citigo Motorsport a Fabii RS Motorsport. K vidění bude také vůz Fabia S2000.
NOVÉ MODELY, 09.05.13 | 12:00
hodnocení článku 5.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.

ŠKODA Rapid SPORT ukazuje potenciál designu Škoda a možnosti, které se podle automobilky skrývají v Rapidu. Vůz je nalakován v metalických barvách červená Corrida a šedá Steel. Stojí na 19 palcových kolech z lehké slitiny. Předek vozu se odlišuje spojlerem a otvorem pro přívod vzduchu. Rozšířené blatníky a masivní prahy podtrhují vnější vzhled vozu. Další sportovní prvky přidává záď vozu s výraznějším nárazníkem a dvěma integrovanými koncovkami výfuku. Spodní zakončení tvoří obvodový karbonový rám. V interiéru najdeme sportovní volant, sedačky Recaro a osvětlení prahových lišt.

Český výrobce představuje i model Octavia Combi se sportovním paketem. K výbavě patří mřížka chladiče v třpytivé černé barvě a červenočerný přední spojler. Vnější zpětná zrcátka a střešní lišty jsou třpytivě černé, zadní difuzor je v červené a černé barvě. Octavia Sport-Combi je postavena na 18 palcových kolech Turini v matné černé barvě. Odlišností oproti sériovým vozům jsou v interiéru červeně obšívané černé sportovní sedačky a aluminiové pedály.

Další novinkou je ŠKODA Citigo Motorsport: bílá barva vozu kontrastuje s černými podélnými pruhy na víku motorového prostoru a s tmavou skleněnou panoramatickou střechou. Sportovní kit zahrnuje přední a střešní spojler a zadní difuzor v barvě Deep Black. I vnější zpětná zrcátka jsou nalakována v barvě Deep Black. Při čelním pohledu přitáhne pozornost dekorativní černý pruh na dolním nárazníku. ŠKODA Citigo Motorsport je postavena na 16 palcových kolech z lehké slitiny, alternativně v bílé barvě nebo v kombinaci černé metalické barvy/stříbrné. Na straně je nalepena fólie s motivem ŠKODA Motorsport. Na zadních postranních oknech je nápis ŠKODA Motorsport.

Výkon v kompaktním balení nabízí ŠKODA Fabia RS Motorsport – Edition UK. Vůz je nalakován v bílé barvě Candy, k tomu se jako kontrast přidávají černé prvky: střecha a mřížka chladiče. Přední světlomety jsou černě podbarvené, mlhovky mají černé obroučky. Linie střechy je zakončena černým spojlerem. Tónovaná skla zdůrazňují sportovní charakter vozu stejně jako černošedé závodní pruhy s motivem ŠKODA Motorsport nalepené na spodní části dveří. Vůz je postaven na 17 palcových kolech z lehké slitiny v designu Gigaro, alternativně v bílé nebo černé metalické barvě. Zádi dominuje uprostřed umístěná koncovka výfuku. V interiéru na prahových lištách jsou nápisy ŠKODA Motorsport. Tříramenný kožený volant je bíle obšitý, stejně tak kožená hlavice řadicí páky.

Poslední lákadlo v Reifnitzu je vůz rallye ŠKODA Fabia S2000. Patří k úspěšným vozům v mezinárodním rallye sportu.

32. ročník tuningové akce Volkswagenu se koná od 8. do 11. května 2013. Každoročně se na začátku května setkává až 200.000 příznivců tuningu na kultovním srazu Volkswagenu v rakouském Reifnitzu."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/4
2/4
3/4
4/4


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist