Škoda zahájila výrobu Rapidu Spaceback

Od pondělí 19. srpna 2013 v Mladé Boleslavi sjíždí z výrobních linek Rapid Spaceback. Veřejnosti se představí na autosalonu IAA ve Frankfurtu, k evropským zákazníkům zamíří v říjnu.
AKTUALITY, 21.08.13 | 14:00
hodnocení článku 2.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Škoda Rapid

Rapid Spaceback je prvním hatchbackem mladoboleslavské Škody v segmentu kompaktních vozů. Oproti Rapidu je Rapid Spaceback o 18 cm kratší a do zavazadlového prostoru se dostanete přes výklopné páté dveře.

Rapid Spaceback má podle automobilky zaplnit mezeru mezi Fabií a Octavií a cílí zejména na mladé lidi a rodiny.

Z modernizovaných výrobních linek sjíždí společně s modelem Fabia. V Mladé Boleslavi se dále vyrábí také Octavia, Octavia Combi a Rapid.

TIP: Škoda oplastovala Rapid Spaceback, do skauta mu chybí čtyřkolka

Při frankfurtské premiéře by měla být zveřejněna také jeho cena. Nejlevnější benzinová verze Rapidu se prodává za 289 900 korun.
Rapid budou moci evropští zákazníci koupit se čtyřmi benzinovými a dvěma naftovými motory pokrývající výkonové spektrum od 55 do 90 kW.

Už nyní automobilka Škoda chystá koncept dalšího nového modelu, kterým chce vstoupit do segmentu větších SUV. Představit by se měl pravděpodobně pod názvem Snowman na autosalonu v Ženevě příští rok. Na trhu by se vůz mohl objevit v roce 2015."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/6
2/6
3/6
4/6
5/6
6/6


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist