Suzuki přiveze do Ženevy dva koncepty

Pro 85. ročník ženevského autosalonu si automobilka Suzuki připravila dva nové koncepty. V krátké době chce potom představit šest nových modelů.
AKTUALITY, 10.02.15 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Suzuki

První ze dvou novinek se jmenuje iK-2. Jedná se o předobraz kompaktního hatchbacku nižší střední třídy, který podle slov automobilky „posouvá hodnoty tohoto segmentu až na samé hranice možností“. Žádné další podrobnosti však nevíme, výrobce zveřejnil pouze snímky boku automobilu, z nichž si lze o podobě konceptu udělat jen omezenou představu.

Druhý koncept iM-4 zase ukazuje možnou podobu budoucího malého vozu s pohonem 4x4. Nový model bude samostatnou jednotkou, je ale možné, že některé prvky budou použity u další generace malého offroadu jimny. Vůz má v sobě kombinovat nové technologie a charakteristický vzhled. I v tomto případě máme k dispozici pouze boční snímek konceptu. Na další podrobnosti si budeme muset počkat, nejdéle však do 3. března, kdy Suzuki obě novinky představí na autosalonu v Ženevě.

Suzuki se také nechalo slyšet, že v blízké době chce představit další nové modely, celkem by jich mělo být šest včetně dvou konceptů pro Ženevu. O jaké vozy půjde, však výrobce neprozradil. S jejich sériovou výrobou se ale počítá."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/2
2/2


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist